Nielegalne automaty do gier zabezpieczone

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą prowadzili działania wymierzone w nielegalny hazard. Sprawdzili lokal, co do którego mieli podejrzenia, że mogą w nim być organizowane nielegalne gry. Wewnątrz znaleźli działające bez zezwolenia automaty, które zabezpieczyli wezwani na miejsce funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej jastrzębskiej komendy uzyskali informację, że na jednej z ulic w centrum miasta mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Stróże prawa skontrolowali obiekt, gdzie znaleźli automaty do gier. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli 4 urządzenia, na których były urządzane gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom.

Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej, którzy zabezpieczyli nielegalne automaty. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nieuczciwą działalnością salonów gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu Zdroju

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *