Nielegalne automaty wyeliminowane z gry

Buscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach skontrolowali lokal, w którym znajdował się salon nielegalnych gier hazardowych. Podczas wspólnych działań, zabezpieczono 4 automaty do gier oraz pieniądze przeznaczone na wypłatę wygranych.

Wspólne działania policjantów z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju oraz funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego Krajowej Administracji Skarbowej zakończyły się wczoraj zabezpieczeniem 4 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

W centrum Buska – Zdroju w lokalu, funkcjonariusze ujawnili nielegalny salon gier. Oprócz automatów, zabezpieczono pieniądze przeznaczone na wypłatę wygranych w kwocie ponad 2400 złotych. Postępowanie przygotowawcze prowadzić będą funkcjonariusze Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach.

Zgodnie z obowiązującym prawem organizatorowi gier może grozić wysoka kara pieniężna, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP w Busku – Zdroju

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.