Nielegalne gry hazardowe. Zabezpieczono cztery automaty do gier

Sztum

Policjanci sztumskiej komendy, działając wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, uderzyli w nielegalny hazard.

W ramach realizacji sprawy zabezpieczyli cztery automaty do gier, z których można było korzystać w jednym z lokali na terenie miasta.

Wczoraj popołudniu, specjalna grupa złożona z policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej skontrolowała lokal usytuowany na terenie Sztumu, w którym mogły być urządzane nielegalne gry na automatach.

[numblock num=”” style=”3″]Jak się okazało podejrzenia mundurowych potwierdziły się – podsumowuje mł. asp. Karolina Gastoł- Zawicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. – W trakcie przeprowadzonej akcji zabezpieczono łącznie cztery sztuki nielegalnych automatów. Funkcjonariusze zabezpieczyli cztery automaty, które następnie zostały zdeponowane w magazynie do momentu podjęcia decyzji przez sąd.[/numblock]

Prowadzone w tej sprawie postępowanie przygotowawcze wykaże, kto jest odpowiedzialny za organizowanie nielegalnych gier hazardowych. Sprawcy muszą się liczyć z bardzo dotkliwymi karami finansowymi.

Źródło: KPP w Sztumie

O Autorze

1 odpowiedź do “Nielegalne gry hazardowe. Zabezpieczono cztery automaty do gier

  1. wszędzie likwidują co się dzieje a w [*********************] ma w nosie automaty ,salony pootwierane na full grają do bólu …..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.