Nielegalne maszyny do gry w Pszczynie

Zaczęło się od zgłoszenia awantury i braku butów, a skończyło na odkryciu nielegalnych maszyn do gier hazardowych. Do interwencji doszło w Pszczynie. Dyżurny pszczyńskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące niebezpiecznej awantury na jednej z ulic.

Mężczyzna miał z nożem gonić innego. Po dotarciu na miejsce patrolu funkcjonariusze ustalili, że między uczestnikami zdarzenia doszło do kłótni i szarpaniny. Nieprawdą okazała się informacja dotycząca nożna. Jeden z uczestników awantury nie miał na sobie butów. Policjanci postanowili udać się w nim w miejsce, w którym przebywał przed rozpoczęciem zdarzenia.

Po wejściu do lokalu jedna z osób, która w nim przebywała zaczęła się zachowywać nerwowo. Mundurowi postanowili przyjrzeć się otoczeniu i sprawdzili budynek. W efekcie swoich działań znaleźli 4 automaty do gier hazardowych.

Sprawę przejęli funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz Krajowej Administracji Skarbowej. Zabezpieczyli oni nielegalne maszyny, a także gotówkę w wysokości 3 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.