Nielegalny hazard we Włodawie

Działający we Włodawie punkt gier o niskich wygranych skontrolowali funkcjonariusze Służby Celnej. Na osiem znajdujących się tam automatów, pięć działało nielegalnie.

 

Kontrolę w jednym z włodawskich lokali przeprowadzili funkcjonariusze Urzędu Celnego w Białej Podlaskiej. W punkcie było w sumie osiem urządzeń, ale tylko trzy działały legalnie. Pozostałe pięć urządzeń również wypłacały wygrane pieniężne i gry na nich miały charakter losowy, co potwierdziła przeprowadzona przez celników gra kontrolna. Automaty działały jednak bez zezwolenia.

Osoby pracujące w lokalu przyznały, że automaty wypłacały wygrane pieniężne. Gdyby w urządzeniu zabrakło pieniędzy, obsługa miała przygotowaną gotówkę na realizację wygranych. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. zeszyty z dokładnymi zapiskami wpływów z prowadzonych gier.

Czytaj całość na: podlasie24.pl

O Autorze

2 thoughts on “Nielegalny hazard we Włodawie

  1. To może zależy jaka izba? w Warszawie są legalne te a w Lublinie tamte??? a może celnicy na kontroli decydują które to legalne hihihi.

  2. A to jednak są legalne aonw bo jeszcze niedawno było odwrotnie ,zabierali legalne a reszty nie chcieli widzieć znaczy nie kazali im widzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.