Nielegalny hazard?

Ostatnia aktualizacja: 27 stycznia 2014

Polak mistrzem światowego pokera, a w Polsce – w pokera grać nie wolno. To znaczy wolno grać, ale nie wolno wygrywać… nawet dyplomu czy medalu, bo wtedy jest to nielegalny hazard. Efekt? Prężnie działające pokerowe podziemie.


Na pieniądze gra się i w domu, i w sieci. A w puli są często setki tysięcy złotych. Wszystko niezgodnie z prawem, ale gracze w ogóle się tym nie przejmują.

Oglądaj dzisiejszy odcinek programu „Czarno na białym”: http://www.tvn24.pl

O Autorze

3 odpowiedzi do “Nielegalny hazard?

  1. A gdzie trzecia część tego programu na TVN.W TV było, a w necie już nie. O co chodzi? Czy Jacek już pogroził komu trzeba w TVNie.

  2. tak,tak,już nic w Polsce nie wolno !!! Wymyśliłeś normalny biznes to masz na karku wszystkie agencje razem wzięte. Masz prawo nic nie mówić tylko płacić, płacić i jeszcze raz płacić na tych darmozjadów. Prawda jest jedna , panowie z rządu i sejmu nie mają pojęcia na co oddają swoje głosy i co zatwierdzają. Polska nie ma podatków z hazardu i innych dziedzin ale oni maja się wspaniale. Idą wybory proponuję pamiętać o Januszku Korwin Mike.

  3. Wolne konopie teraz wolny poker,jutro wolny hazard i tak dalej.Wszystko aby zaistnieć w mediach.To cały program dla Polski polityków od Palikota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL