Nielegalny salon gier w Siedlcach

Siedleccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego zlikwidowali w Siedlcach nielegalny salon gier. Zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

„Policjanci z Wydziału dw. z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie pracowali nad sprawą kolejnego w Siedlcach lokalu, w którym mogły znajdować się nielegalne automaty do gier. Informacje zdobyte przez funkcjonariuszy potwierdziły się i w jednej z kamienic na terenie Siedlec zabezpieczono 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych. W pomieszczeniu znajdowała się osoba prowadząca tę nielegalna działalność, obsługa oraz kilku klientów. Automaty zostały zabezpieczone i przetransportowane do siedziby Oddziału Celnego w Siedlcach i będą stanowić dowód w sprawie”

– informuje nadkom. Agnieszka Świerczewska z KMP w Siedlcach.

Osobę odpowiedzialną za uruchomienie nielegalnego procederu czeka obecnie postępowanie karno-skarbowe. W myśl obowiązujących przepisów, kto wbrew warunkom koncesji lub bez wymaganego urzędowego sprawdzenia posiada automat do gier podlega karze grzywny albo karze pozbawienia wolności do lat 3 lub obu tym karom łącznie.

Źródło: eska.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.