Nieoficjalnie: Dyrektor Toru Służewiec Dominik Nowacki odwołany ze stanowiska

Według nieoficjalnych informacji Dominik Nowacki nie będzie dłużej pełnił funkcji dyrektora Toru Wyścigów Konnych Służewiec. W zeszłym tygodniu donosiliśmy o skandalicznych decyzjach i uśpionych koniach w Służewcu.

Kilka dni temu w portalu Gazeta.pl opublikowano artykuł Dominika Szczepańskiego pt. Skandaliczne decyzje i uśpione konie na Służewcu. ”Przychodzę tu od 50 lat, ale czegoś podobnego nie pamiętam”. Dziennikarz opisał w nim m.in. stan toru w Służewcu, kontuzje koni, niewystarczające środki na nagrody i remonty oraz bulwersujące zakulisowych sytuacje, które tam się rozgrywają.

4 dni po opublikowaniu tekstu na facebookowym profilu „Bomba w górę 2022” poświęcony wyścigom konnym w Polsce i na świecie, pojawiła się nieoficjalna informacja o odwołaniu Dominika Nowackiego z funkcji dyrektora Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Do tej pory nie odniósł się do niej ani Dominik Nowacki, ani Totalizator Sportowy jako dzierżawca. (…)

Źródło: next.gazeta.pl

Od Redakcji: Zwolnienia osób odpowiedzialnych za stan toru na Służewcu nie poprawią jego nawierzchni ani nie doprowadzą do remontu zaniedbanych budynków. Nie przyniosą też dodatkowych środków na nagrody dla ścigających się koni i jeźdźców. Ot, to taka kosmetyka w wykonaniu Totalizatora Sportowego. Czekamy na konkretne działania a nie szukania kozła ofiarnego.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.