Niesamowita historia Stephano

W ciągu dwóch lat zarobił setki tysięcy dolarów, zabezpieczył swoją przyszłość inwestując w nieruchomości i zdobył fundusze na kontynuowanie nauki. Studiuje, żeby zostać lekarzem. Ma dwadzieścia lat i niedługo będzie emerytowanym graczem w StarCrafta II. Poznajcie Stephano.

 

Ilyes „Stephano” Satouri urodził się 12 marca 1993 roku we Francji. Na głowie ma nieokiełznaną czuprynę, jest średniego wzrostu i przeciętnej postury. Pierwsze niewielkie sukcesy zaczął osiągać w połowie 2011 roku – udało mu się wygrać w kilku turniejach o kontynentalnym zasięgu.

Młodego Francuza szybko dostrzegła amerykańska organizacja – compLexity Gaming. Chcięli go „podkraść” jego dotychczasowej drużynie – francuskiemu Millenium. W związku z tym wynikła mała zadyma, bowiem Stephano podpisał kontrakt z Jankesami zza oceanu, żeby później… się z niego wycofać. Ostatecznie Amerykanie odpuścili i zadowolili się grzywną. Był to pierwszy skandal ze Stephano w roli głównej, kiedy to wykazywał się zaskakującą lekkomyślnością.

 

Całość czytaj na: antyweb.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.