Novomatic ponownie firmą wiodącą w Austrii

Ostatnia aktualizacja: 15 czerwca 2018

Novomatic po raz drugi z rzędu został uznana za wiodącą firmę w Austrii przez Leitbetriebe Austria. Prezes Novomatic, Harald Neumann, odebrał nagrodę od Moniki Rintersbacher, prezesa firmy Leitbetriebe Austria na Forum Novomatic.

Monica Rintersbacher powiedziała:

„Novomatic to wyjątkowy przykład austriackiej firmy, która od samego początku eksportuje, co czyni ją prawdziwym globalnym graczem. Poza dobrymi wskaźnikami ekonomicznymi byliśmy szczególnie pod wrażeniem szerokiego zaangażowania społecznego i atrakcyjnych dodatkowych korzyści dla pracowników, ponieważ zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną jest podstawowym kryterium dla wiodącej firmy. „

Zaledwie rok po założeniu pierwsze kroki ekspansji zostały podjęte za granicą, a dziś, ze sprzedażą w wysokości około 2,5 mld € w 2017 roku, Novomatic jest jedną z największych firm technologicznych gier na świecie. W połowie października firma otrzymała ostatnio nowe duże zamówienie od największego dostawcy kasyn w USA.

Harald Neumann powiedział:

„Jesteśmy dumni z ponownej certyfikacji jako wiodącej firmy i że udało nam się połączyć sukces gospodarczy z odpowiedzialnością społeczną i społeczną. Nasi pracownicy są dla nas kluczowym czynnikiem sukcesu. W naszym biznesie opartym na innowacjach zatrudnianie wiodących umysłów ma ogromne znaczenie, dlatego skupiamy się na zadowoleniu naszych pracowników. „

Leitbetriebe Austria to niezależna sieć gospodarcza, która obejmuje wszystkie branże gospodarki w Austrii. Wyróżnia i łączy wzorowe firmy współpracujące z austriacką gospodarką. Zrównoważony sukces korporacyjny, innowacyjność i odpowiedzialność społeczna są najważniejszymi kryteriami podczas procesu certyfikacji wytypowanych firm.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL