NOVOMATIC wprowadza NOVO LINE™ Interactive Edition X3

Gry hazardowe
Iwo 06/07/2022

Ostatnia aktualizacja: 6 lipca 2022

Światowy lider, NOVOMATIC Group oferuje 40 fantastycznych tytułów z możliwością obsługi wielu gier, zapewniających najwyższą wydajność

Wraz z wprowadzeniem nowego miksu multi-game NOVO LINE™ Interactive Edition X3, NOVOMATIC prezentuje doskonałą kompilację niezbędnych i nowych emocji dla wymagających operatorów i ich gości. Kompletne klasyki gier NOVOMATIC, a także ekskluzywny wybór nowych gwiazd i popularnych tytułów gier owocowych składają się na ten doskonały pakiet najważniejszych gier. 40 fantastycznych tytułów sprawi, że gracze będą rozpieszczani zwycięskimi wyborami.

Nowościami w tej fascynującej mieszance gier są takie tytuły, jak 100 Roaring Sevens™, Lord of the Ocean™ Magic, Mega Bonus Joker™ 6, Globe Roulette™ deluxe i wiele innych. Eye of the Queen™ Magic to jeden z nowych tytułów, który przyciąga wzrok, w którym trzy to magiczna liczba: Trzy symbole starożytnego egipskiego oka uruchamiają fantastyczną funkcję darmowych gier z rozszerzającymi się symbolami Wild i ulepszeniami symboli. Dla wszystkich tych, którzy mają trudności z wybraniem ulubionego klasyka, Sizzling Book™ ma wszystko: skwierczącą, gorącą podstawową grę i pełen przygód zestaw 10 klasycznych darmowych gier w stylu Book of Ra™! Również nowość w X3: 10-liniowa i 20-wierszowa wersja legendarnego grilla owocowego Sizzling Hot™, który zachęca graczy do podgrzewania bębnów i ucztowania na tych specjalnych owocowych przysmakach.

NOVO LINE™ Interactive Edition X3 jest teraz dostępna we wszystkich wiodących szafkach wieloekranowych NOVOMATIC i z pewnością powinna być częścią gry na każdej nowoczesnej podłodze do gier.

Grupa NOVOMATIC AG jest jednym z największych międzynarodowych producentów i operatorów technologii gier i zatrudnia około 21 200 pracowników na całym świecie. Grupa, założona przez przedsiębiorcę profesora Johanna F. Grafa w 1980 roku, ma oddziały w około 50 krajach i eksportuje zaawansowane technologicznie elektroniczne urządzenia i rozwiązania do gier do około 100 krajów. Grupa obsługuje około 212 000 terminali do gier i terminali do loterii wideo (VLT) w ramach ponad 2000 operacji związanych z grami, a także poprzez koncepcje wynajmu.

Poprzez liczne międzynarodowe spółki zależne, Grupa NOVOMATIC AG jest w pełni aktywna we wszystkich segmentach branży gier, oferując w ten sposób zdywersyfikowane portfolio produktów omnichannel swoim partnerom i klientom na całym świecie. Ta gama produktów obejmuje stacjonarne produkty i usługi w zakresie gier, systemy zarządzania i zarządzania gotówką, rozwiązania w zakresie gier online/mobilnych i społecznościowych, a także rozwiązania dotyczące zakładów sportowych wraz z szeregiem zaawansowanych produktów i usług pomocniczych.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL