NOVOMATIC wygrywa w kategorii „Gra stołowa roku” na GGA Asia 2022

Nagrody Global Gaming Awards przyznają szczególne kamienie milowe i osiągnięcia w branży gier od 2014 roku. W 2022 r. rozpoczyna się dedykowana azjatycka edycja tej niezwykle prestiżowej nagrody branżowej, której zwycięzców ogłoszono 22 sierpnia podczas wirtualnego wydarzenia.

Ku wielkiej dumie i radości firmy, sprawdzona na całym świecie platforma elektronicznych gier stołowych (ETG) NOVOMATIC Novo Unity™ II została wyróżniona w segmencie „Gry Stołowej Roku”. Ta oferta ETG jest zbudowana na wysoce stabilnej i niezawodnej platformie i prezentuje bardzo szeroką gamę gier, a także ich warianty, takie jak w pełni zautomatyzowane, całkowicie wirtualne lub połączone ze stołem obsługiwanym przez krupiera na żywo. Dzięki integracji z ofertami slotów struktury WAN, innowacyjnym zakładom pobocznym, a także Jackpotom i nowatorskim funkcjom, takim jak zupełnie nowa ruletka Going For Gold™ i Lucky Lady’s™, Novo Unity™ II jest bezpiecznym zakładem dla operatorów i popularnym faworytem z gości.

Jakob Rothwangl, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży NOVOMATIC, mówi:

„Jesteśmy bardzo zaszczyceni otrzymaniem tej nagrody. Produkty Novo Unity™ II są bardzo popularne w regionie azjatyckim, z głównymi instalacjami na rynkach takich jak Kambodża i Malezja. System oferuje różnorodne opcje, które umożliwiają wysoki poziom dostosowania do konkretnych wymagań operatora – zarówno pod względem infrastruktury, jak i prezentacji gry – i jest uzupełniony o szereg stylów szafek NOVOMATIC i wysokiej jakości opcje wyświetlania pasujące do każdej lokalizacji . Popularność tego produktu zarówno wśród operatorów, jak i graczy pozostaje niezwykle odporna, a ostatnie dane pokazują, że popularność Electronic Table Gaming znacznie wzrosła w ostatnich miesiącach”.

Global Gaming Awards 2022 Asia uhonorowało wiodące firmy i dyrektorów z branży za innowacje w branży i osiągnięcia przywódcze w dziewięciu kategoriach. Zwycięzcy zostali wybrani przez jury składające się z ponad 30 czołowych światowych ekspertów branżowych. Global Gaming Awards zaliczają się do najbardziej renomowanych nagród w branży, a proces głosowania jest niezależnie monitorowany przez KPMG.

Grupa NOVOMATIC AG jest jednym z największych międzynarodowych producentów i operatorów technologii gier i zatrudnia około 21 200 pracowników na całym świecie. Grupa, założona przez przedsiębiorcę profesora Johanna F. Grafa w 1980 roku, ma oddziały w około 50 krajach i eksportuje zaawansowane technologicznie elektroniczne urządzenia i rozwiązania do gier do około 100 krajów. Grupa obsługuje około 212 000 terminali do gier i terminali do loterii wideo (VLT) w ramach ponad 2000 operacji związanych z grami, a także poprzez koncepcje wynajmu.

Poprzez liczne międzynarodowe spółki zależne, Grupa NOVOMATIC AG jest w pełni aktywna we wszystkich segmentach branży gier, oferując w ten sposób zdywersyfikowane portfolio produktów omnichannel swoim partnerom i klientom na całym świecie. Ta gama produktów obejmuje stacjonarne produkty i usługi w zakresie gier, systemy zarządzania i zarządzania gotówką, rozwiązania w zakresie gier online/mobilnych i społecznościowych, a także rozwiązania dotyczące zakładów sportowych wraz z szeregiem zaawansowanych produktów i usług pomocniczych.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.