Nowa grupa afiliacyjna domaga się bardziej sprawiedliwego traktowania

PGAA

Dyrektor biznesowy Bojoko powołał nową grupę branżową, której celem jest poprawa relacji stowarzyszonych afiliantów z operatorami hazardowymi. Joonas Karhu, dyrektor handlowy w internetowej porównywarce hazardowej Bojoko, założył Stowarzyszenie Profesjonalnych Afiliantów Hazardowych (PGAA).

Grupa ma na celu poprawę relacji między podmiotami stowarzyszonymi a operatorami poprzez prowadzenie kampanii na rzecz uczciwego traktowania i zabezpieczenia umownego dla podmiotów stowarzyszonych.

Karhu argumentuje, że podmioty stowarzyszone są często zmuszane do podpisywania jednostronnych umów, które są zbyt otwarte na zmiany, co może prowadzić do modyfikacji umów dotyczących podziału przychodów i podwyższenia opłat w krótkim czasie.

PGAA sporządzi ramy umowy zapewniające większe bezpieczeństwo. Struktura będzie musiała zostać podpisana przez wszystkich członków stowarzyszonych i ich partnerów-operatorów.

Bojoko zajmie się początkową komunikacją z operatorami i pokryje koszty prawne, powiedział Karhu.

Sytuacja, z jaką mają do czynienia afilianci gier hazardowych online, jest bezprecedensowa w porównaniu z innymi branżami i sektorami. Prowadzenie firmy bez zabezpieczonej umowy jest po prostu niezrównoważone i naraża organizacje i ich pracowników na duże ryzyko. Tworząc PGAA, mam nadzieję, że będę w stanie zapewnić umowne zabezpieczenie, którego potrzebują podmioty stowarzyszone, aby móc promować marki operatorów i mieć pewność, że wysyłani przez nich gracze i generowane przez nich przychody są bezpieczne – powiedział Karhu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *