Nowa loteria Totalizatora

Gry
Bartosz 25/03/2014

Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2014

Totalizator Sportowy uruchamia Wielką Czwórkę. To namiastka międzynarodowych loterii pozwalających wygrać jednorazowo nawet kilkaset milionów euro, które na razie u nas nie zagoszczą.

W piątek w sprzedaży pojawi się pierwsza zdrapka, która będzie dostępna jednocześnie w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. To zapowiedź wprowadzenia w Polsce międzynarodowych loterii i gier liczbowych, w których padają wygrane liczone nawet w setkach milionów euro.

– W tej chwili ograniczenia prawne nie pozwalają na uruchomienie w Polsce loterii, która byłaby jednocześnie oferowana na kilku rynkach Unii Europejskiej – mówi Bogdan Markiewicz z biura PR i komunikacji Totalizatora Sportowego. Dodaje, że dlatego Totalizator Sportowy zaczyna od zaoferowania klientom zdrapki, dzięki której będzie można zagrać o cztery wygrane w każdym z krajów.

– Tak naprawdę będą to cztery różne produkty promowane pod jedną marką. Jednak właściciel zdrapki kupionej np. w Czechach tylko tam będzie mógł odebrać nagrodę. Ten projekt jest dla nas swego rodzaju testem współpracy z innymi loteriami – twierdzi Markiewicz.

Czytaj całość na: biznes.gazetaprawna.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL