Nowa sieć pokera online

Poker
Bartosz 07/04/2014

Ostatnia aktualizacja: 7 kwietnia 2014

Tomsk , Rosja , 7 kwietnia , 2014 – Connective Games LLC i Balkan Texas d.o.o ogłosiły dziś plany współpracy w budowaniu sieci pokera online, a jego głównym celem jest rynek Europy Wschodniej .

 

Connective Games LLC i Balkan Texas d.o.o. posłużą się własną wiedzą, doświadczeniem , technologią i zasobami w celu budowania silnej propozycji skierowanej do pokerzystów Europy Wschodniej rywalizując z innymi sieciami pokera online. Najbliższe dwa miesiące dla Connective Games LLC i Balkan Texas d.o.o to intensywny okres, w którym głównym celem obu firm jest stworzenie i budowanie zespołu specjalistów , którzy będą zarządzać codziennym funkcjonowaniem sieci.

Wypowiadając się o sile partnerstwa, Dean Todorovic, prezes Balkan Texas d.o.o. i Konstantin Zubarev , CEO Connective Games LLC powiedział: „Od samego początku zdawaliśmy sobie sprawę, że nasze firmy mają te same wartości i że razem możemy zbudować silną współpracę opartą na zaufaniu , elastyczności i całkowitej przejrzystości . Naszym głównym priorytetem będzie stworzenie sieci pokera , która jest przyjemna i angażuje doświadczenia gracza podczas budowy silnej i lojalnej społeczności gry w pokera.”

Było już wielkie zainteresowanie ze strony operatorów na tym rynku , które chcą wytworzyć płynność w Europie Wschodniej , a które wymagają pomocy od takiego rozwiązania specjalistycznego oprogramowania, a Connective Games z zadowoleniem przyjmuje wszelkie zapytania od operatorów, którzy chcą dowiedzieć się jak mogą przyłączyć się do sieci.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL