Nowa unikalna aplikacja do wyników Superscore

Ostatnia aktualizacja: 15 maja 2023

Superbet, jedna z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku bukmacherskim, jako pierwsza zaprezentowała unikalną aplikację na telefon, któryajako jedyna łączy w sobie wiele funkcji wykorzystywanych przez fanów sportu. Wyniki na żywo, informacje o transmisjach, statystyki, aktualności czy grupy dyskusyjne są dostępne w jednym miejscu – Superscore.

Aplikacja, która zadebiutowała na rynku w połowie kwietnia, oferuje dostęp do 250 lig piłkarskich z całego świata. Baza danych Superscore zawiera ponad 2000 drużyn i 50 000 graczy. Możesz śledzić wyniki zarówno czołowych światowych lig, jak i meczów międzynarodowych, takich jak Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy i Liga Konferencji, Copa Libertadores i Copa America czy Liga Mistrzów CONCACAF. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Tworząc Superscore kierowaliśmy się wygodą użytkowników i chęcią ułatwienia życia. Teraz fani sportu mają możliwość korzystania z potrzebnych im funkcji w jednej aplikacji. Superscore łączy w jednym miejscu wiele funkcji znanych z innych aplikacji, oprócz śledzenia wyników rozbudowaliśmy ją także o strefy wiedzy, rozrywki oraz informacje o transmisjach meczów na żywo. Wkrótce urakuchomimy także quiz prowadzony w czasie rzeczywistymwyjaśnia Adam Lamentowicz, CEO Superbet.

Superscore wykracza poza to, co fani znali do tej pory. Na szczególną uwagę zasługują aktualności, istnieje kilka kanałów tematycznych z wybranymi treściami. Są one przygotowywane specjalnie na potrzeby lokalnych rynków. W przypadku polskiego rynku jest to np. kanał o Ekstraklasie czy newsy związane z polskimi piłkarzami grającymi w zagranicznych ligach. Na Superscore znajdziesz również szybkie treści, takie jak memy lub te związane z piękniejszą stroną futbolu czy też sportami walki.

Tam jednak pojawi się też sporo treściwych treści, bo w aplikacji będą publikować także influencerzy czy dziennikarze znanych portali sportowych. W aplikacji, w specjalnej zakładce, znajdziesz także informacje o dostępnych transmisjach meczów Twojej ulubionej drużyny piłkarskiej, w tym hiszpańskiej La Liga, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A czy portugalskiej Primeira Liga. Wkrótce w aplikacji pojawi się wyjątkowy quiz z nagrodami, prowadzony w czasie rzeczywistym przez znanego gospodarza.

Superscore to naturalny krok w rozwoju Superbet. Jako lider i jedna z najszybciej rozwijających się firm bukmacherskich w Polsce i Europie pragniemy dostarczać naszym klientom najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Wykorzystując architekturę opartą na mikrousługach. Nasza platforma jest w pełni skalowalna i może być dostosowywana do ciągle zmieniających się wymagań. Oznacza to, że nasi użytkownicy będą mieli stały dostęp do najnowszych i dokładnych informacji, niezależnie od zmieniającego się otoczenia. Superbet dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom światowej klasy jakość, a rozwój Superscore jest świadectwem tej obietnicymówi Adam Lamentowicz, CEO Superbet.

Aplikacja Superscore najpierw będzie działać na polskim rynku, potem pojawi się w Belgii, Rumunii i Serbii. Za Superscore stoi Ivan Klarych, który wraz ze swoim zespołem odegrał kluczową rolę w rozwoju Grupy Superbet w ostatnich latach. Zespół pod jego kierownictwem tworzył programy sportowe i gry dla całej grupy.

– To dopiero początek, dlatego zapraszamy fanów sportu do podzielenia się z nami swoimi przemyśleniami na temat Superscore. Fani są w centrum naszej uwagi, a naszą misją jest niestrudzona praca, aby nasz produkt był przyjemny dzięki naszej ofercie, którą stale ulepszamy o nowe sporty, ekscytujące treści, gry i quizy na żywo. Nie możemy się doczekać, jak aplikacja zostanie przyjęta w Polsce i pierwszych opinii użytkowników – mówi Ivan Klarych.

Gdzie pobrać aplikację Superscore?

Aplikacja Superscore jest dostępna zarówno na iOS w sklepie Apple: (https://apps.apple.com/pl/app/superscore-wyniki-na-%C5%BCywo/id1666551139?l=pl)

Oraz i na urządzenia z systemem Android w sklepie Google Play: (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superscore)

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL