Nowe gry dostępne w Slotegator w czerwcu

Sieć partnerska Slotegratora dodaje w maju 30 nowych gier, z których wszystkie można zintegrować z kasynami online w jednej sesji dzięki APIgratorowi.

Booongo, Retro Gaming i Spinomenal znajdują się na liście deweloperów, a nowe tytuły są dostępne w tym miesiącu dzięki rozwiązaniu APIgrator firmy Slotegrator. Nowe gry od BGaming, Endorphina i Tom Horn są również dostępne do integracji w ramach jednej sesji za pośrednictwem agregatora gier.

Operatorzy, którzy już zintegrowali APIgrator ze swoją platformą, mogą po prostu powiadomić menedżerów sprzedaży Slotegrator, że chcą aktywować nowe gry. Nowe tytuły cieszą się największą popularnością wśród graczy w momencie ich premiery, więc operatorzy powinni szybko aktualizować swoje portfolio gier.

Złoty brokat to szybki sposób na przyciągnięcie wzroku graczy, a kilku deweloperów wybrało metal szlachetny jako motyw przewodni swojego nowego wydania — jest tu Gold Rush z Johnnym Cashem od BGaming. Booongo, Aztec Gold Mines od Isoftbet, Book of Golden Joker od Retro Gaming i Golden Piggy Bank – Bling Bling od Spinomenal.

Oprócz złota, klejnoty i kryształy są w tym miesiącu wszędzie, a Legendary Diamonds od Booming Games, Juicy Gems Bonus Buy od Evoplay i Epic Crystal Deluxe od Gamevy olśniewają graczy swoimi lśniącymi projektami.

Mity i legendy są częstym tematem dla twórców automatów do gier. Endorphina zanurza się głębiej niż większość dzięki nowemu slotowi, Fisher King. Najnowszą ofertą Bgaming jest Big Atlantis Frenzy, a Booongo to The King of Heroes. Spinomenal ma dwa nowe sloty o tematyce mitów: The Book of Demi Gods IV i The Ankh Protector.

Łącznie w tym miesiącu przez APIgrator dostępnych jest 30 nowych tytułów.

APIgrator to protokół agregacji gier, który integruje ogromną różnorodność gier z platformą kasyna online w ramach jednej sesji integracyjnej. Protokół, który obejmuje ponad 5000 gier od ponad 75 programistów, jest stale aktualizowany o nowe studia deweloperskie i nowe tytuły, w tym automaty, gry stołowe, gry z krupierem na żywo i wirtualne sporty.

APIgrator to najbardziej opłacalne rozwiązanie do agregacji gier na rynku, które oferuje gry licencjonowane w niemal każdej jurysdykcji na całym świecie.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.