Nowość w Fortunie – Bet On Games

Fortuna poszerza swoją ofertę o nowy produkt pozasportowy. Bukmacher uruchomił właśnie Bet On Games, czyli zakłady wzajemne na symulowane gry karciane. Pierwszą z gier, na której wyniki mogą się zakładać gracze Fortuny jest Baccarat. Dostawcą produktu jest Playtech.

Bet On Games dostępne są na stronie www.efortuna.pl, stronie mobilnej oraz w aplikacjach na systemy iOS i Android. Rozgrywka odbywa się na żywo, przez 24 godziny na dobę, z udziałem prawdziwych krupierów, z którymi gracz może nawiązać kontakt poprzez chat.

W tej chwili w ofercie Fortuny znajduje się 5 stołów, na których na żywo odbywają się rozgrywki w Baccarat. To prosta gra karciana rozgrywana pomiędzy bankierem a graczem. Celem gry jest przewidzenie, który układ kart (bankiera lub gracza) będzie bardziej zbliżony do liczby 9.

Klienci Fortuny mają możliwość obstawiania kilkudziesięciu różnych opcji pojawiających się na stole m.in. kolorów kart, ich układów, sum punktów gracza i bankiera, czy też różnych rodzajów „remisów” tzw. zakładów Egalite Extra.

Wszystkie zasady Baccarata dostępne są z poziomu rozgrywki w intuicyjnym menu oraz w specjalnym przewodniku po grze dostępnym na https://www.efortuna.pl/cms/baccarat-przewodnik

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.