Nowy rodzaj gier dostępnych online w ofercie LOTTO

Gierki

Na lotto.pl swój debiut ma nowa marka produktów. Gierki to pięć nowych loterii pieniężnych Totalizatora Sportowego. Koszt jednego losu wynosi od 1 do 20 zł, a wygrana może wynieść nawet 1 mln zł.


W Gierkach, w przeciwieństwie do gier liczbowych nie są przeprowadzane losowania, a informację o wyniku otrzymuje się natychmiast po zakończeniu danej gry.

Uruchamiając nowy segment gier LOTTO dostępnych online chcieliśmy zaproponować naszym Klientom kolejny poziom rozrywki oraz zupełnie nowe doświadczenia związane z loteriami pieniężnymi – powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Każda z gier ma swój unikalny styl rozgrywki i posiada charakterystyczne dla danego tytułu elementy zręcznościowe. Pojedyncza gra trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund, a jej wynik jest losowy i nie zależy od umiejętności Gracza.

Gierki dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Przed rozpoczęciem rozgrywki Gracz wybiera stawkę, a im jest ona wyższa, tym wyższa jest także potencjalna wygrana. Oprócz głównej wygranej dostępne są także te niższych stopni.

Środki z wygranych przypisywane są do Konta Gracza, które następnie można wypłacić na swój rachunek bankowy niezależnie od wysokości wygranych. Spółka w przyszłym roku planuje także rozszerzenie portfolio o kolejne nowe Gierki.

Gierki dostępne są już od dzisiaj na lotto.pl, także w wersji mobilnej. Wkrótce również zostaną udostępnione w formie aplikacji dla użytkowników Android oraz iOS. Jak każdy produkt Totalizatora Sportowego, przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *