Nowy Sącz: sesja Rady Miasta z kasynem gry i strategią w tle

Czy sądeckim radnym uda się dzisiaj dokończyć przerwaną w ostatnich dniach starego roku sesję? Radni będą debatowali między innymi nad Strategią Rozwoju Miasta Nowego Sącza na lata 2020-2023, a także m.in. nad tym czy zgodzić się na lokalizację kasyna gry, w miejscu, gdzie już kilka lat wcześniej funkcjonowało.

Pierwsza sesja Rady Miasta Nowego Sącza otwierająca rok 2022 rozpocznie się o godz. 15. Jest drugą częścią obrad, które radni rozpoczęli jeszcze w starym roku.

Z pewnością dyskusję wzbudzi sprawa lokalizacji kasyna gry. O to już podczas ostatniej sesji toczyła się dyskusja. Ostatecznie projekt uchwały miał zostać uzupełniony przez wnioskodawcę o opinię sądeckiej policji, przewodniczącego zarządu osiedla, a także parafii.

Dyskusję może dziś wzbudzić być może właśnie wspomniana strategia dla miasta, ale także propozycja sprzedaży dwóch miejskich działek w rejonie remontowanej właśnie ulicy Nawojowska. Jest też kilka uchwał oświatowych i dotyczących zmiany w komisji rewizyjnej Rady Miasta.

Źródło: sadeczanin.info

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.