Nowy slot od dostawcy Gamzix – Rich Granny

Gamzix, studio deweloperskie igaming, ogłosiło nową grę Rich Granny. Gra ma do 96% poziom RTP, 10 linii wypłat i maksymalną wygraną – x40000. Slot jest wypełniony 10 stałymi liniami, 8 powszechnymi symbolami i 3 grami bonusowymi: klasycznymi, z jednym lub dwoma dodatkowymi rzędami.

Rich Granny jest oryginalna i świetnie wygląda. Projekt gry jest po prostu zabawny. Są tam babcie w jasnych strojach z nowoczesnymi fryzurami, okularami przeciwsłonecznymi i bronią. Wyraziste postacie w grze, grafika i dźwięki tworzą ekscytującą i zapierającą dech w piersiach atmosferę gry.

Granny’s letters to losowe symbole Wild, które babcia rzuca na planszę, rozmieszczone losowo przy każdym obrocie. 3 lub więcej Scatterów aktywuje bonusową grę Robbery, której symbole to: Shooter i Collector Grannies, Pin, Heart, Stamp i TNT.

Automat do gry Granny zapewnia ekscytację podczas każdego spinu, jednocześnie zapewniając graczom podekscytowanie. Wszystko sprowadza się do uroczych postaci, szerokiej gamy funkcji w grze i mnóstwa rozrywki.

Zwiastun wideo: https://bit.ly/3y2pOD9
Link do wersji demo: https://link.gamzix.com/richgranny

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.