Nowy slot Wushu Punch od Playtech

Slot Wushu Punch został zaprojektowany z 5 bębnami i 3 rzędami na środku ekranu. Jego rozgrywka obejmuje symbole Wild, Bonus Spins, Strike and Spin, Respins i Scatter.

Dzikie symbole

Dziki symbol Wushu Puncha przedstawia złote smocze szpony, które trzymają ogromny szmaragdowy kamień. Jest otoczony złotą ramką, która również podkreśla jego wartość na siatce. Symbol Wild zastępuje wszystkie zwykłe symbole płatne na bębnach, tworząc więcej wygrywających kombinacji.

Jednak jego wygląd jest ograniczony tylko na 2., 3. i 4. bębnie. Ponadto ten symbol Wild nie może zastąpić symboli Yin Yang, Kobieta w czerwonej oprawie i Kobieta w złotej oprawie.

Symbole rozproszenia

Symbol Yin Yang działa jako symbol rozproszony, który aktywuje gry bonusowe. W tym samym czasie ten symbol tworzy zwycięską kombinację z 3 do 5 pasującymi symbolami, które dają od 20 £, 200 £ do 1000 £.

Gry bonusowe

Trafienie 3 lub więcej symboli Scatter Yin Yang aktywuje funkcję gier bonusowych. Ta runda bonusowa zaczyna się od 10 bonusowych obrotów jako nagrody. W tym samym czasie niżej płatne symbole Royal są eliminowane z siatki podczas spinów bonusowych. Możliwe jest również ponowne uruchomienie tej gry bonusowej i ponowne zdobycie 10 obrotów bonusowych. Wystarczy ponownie trafić 3 lub więcej symboli Scatter Yin Yang, aby ponownie uruchomić spiny bonusowe.

Kobieta w czerwonej oprawie i Kobieta w złotej oprawie

Wushu Punch zawiera jeszcze 2 specjalne symbole, które przedstawiają artystkę sztuk walki w 2 rodzajach ramek. Każda zwycięska kombinacja z 3 symbolami Gold-Framed Woman i Red-Framed Woman zapewnia losową nagrodę. Symbole są oceniane od skrajnie lewej rolki, niezależnie od ich pozycji na sąsiednim bębnie. Wushu Punch przyznaje nagrodę za pierwsze 3 bębny w Grze Głównej i Grze Bonusowej.

Ale jeśli trafisz kombinację z 4 z tych symboli, losowa nagroda zostanie przyznana za każdy z pierwszych 4 bębnów. Podobnie jak w przypadku kombinacji 3 symboli, dotyczy to również gry podstawowej i rundy bonusowej. Symbol kobiety w czerwonej ramce, który wyląduje na bębnie, przyznaje możliwe nagrody między 1x, 2x, 3x, 4x, 5x i 8x łączną stawką. Kołowrotek ze Gold-Framed Woman może przyznać od 10 do 15-krotności stawki. Istnieją również nagrody jackpot, które obejmują:

Mini Jackpot = 20x całkowita stawka
Minor Jackpot = 100x całkowita stawka
Major Jackpot = 500x całkowita stawka

Uderz i kręć

Funkcja Strike and Spin jest aktywowana, gdy symbole Red-Framed Woman i Gold-Framed Woman wylądują na wszystkich 5 bębnach. Gra Bonusowa rozpoczyna się od wyświetlenia nagród na 5 bębnach, po której następuje 3 Respins. Nagrody wyświetlane na 5 bębnach są przyznawane po zdobyciu pełnego stosu symboli kobiety w złotej ramie. Wszystkie częściowo widoczne symbole są dodawane do licznika, podczas gdy Respins resetują się do 3 za każdym razem, gdy te symbole się pojawiają.

Specjalne Odzyskiwanie

Jeśli symbole Gold-Frame Woman pokrywają wszystkie 5 bębnów, przyznawane są 3 Special Respins. Podczas Special Respins porusza się tylko środkowy bęben. Co najważniejsze, Grand Jackpot o wartości 2000x całkowitej stawki jest przyznawany do całkowitej nagrody, jeśli trafisz kolejny specjalny symbol.

Wushu Punch RTP, zmienność i nagrody

Ten automat jest rozgrywany z 20 liniami wypłat, w których możesz postawić od 0,10 £ do 500 £ na każdy spin. To sprawia, że ​​jest atrakcyjna dla małych, a nawet wysokich rolek. Jego 95% RTP jest niższy niż większość przeciętnych automatów, ale uważaj na jego niższy wariant z 88% RTP. Uderzenie maksymalnej wygranej w Wushu Punch daje 2,000x stawkę.

Jego królewskie symbole A, J, K i Q płacą do 40-krotności stawki za 5 pasujących symboli. Złote monety premium, nunczako, motocykl i mistrzyni sztuk walki płacą do 120-krotności stawki za obrót.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.