Od piątku Lotto z plusem

Gry
Marek 13/09/2012

Ostatnia aktualizacja: 13 września 2012

Już w piątek (14 września) Lotto zyska dodatek, dzięki któremu każdy miłośnik tej gry będzie mógł za złotówkę zagrać aż o 1 000 000 zł. Pierwsze losowanie Lotto Plus odbędzie się w najbliższą sobotę.

 

Na czym polega gra z Plusem? Mówiąc najkrócej, wystarczy dopłacić złotówkę do zakładu Lotto, by wziąć udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych! W tym wariancie nasze liczby dwa razy grają o wielką wygraną.

W Lotto Plus losowanych jest, tak jak w Lotto, 6 z 49 liczb. Wygrane są gwarantowane – „szóstka” jest warta 1 000 000 złotych, „piątka” – 3 500 zł, „czwórka” – 100 zł, a „trójka” – 10 zł.

Jak zagrać o dodatkowy milion złotych? To proste. Wystarczy że kupując zakład Lotto poprosimy sprzedawcę o grę z Plusem bądź zaznaczymy opcję Plus na blankiecie. Załóżmy że w losowaniu Lotto trafiliśmy „trójkę”. Grając z Plusem nie odchodzimy jeszcze od telewizora, bo nadal mamy szansę na wygranie fortuny w drugim losowaniu.

Szanowni Państwo, wejście na rynek Lotto Plus jest najlepszym dowodem na to, że stale się rozwijamy i chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Nasz sztandarowy produkt, Lotto, zyskał nową funkcjonalność, która – jestem tego pewny – zyska przychylność Graczy. – powiedział Piotr Kamiński, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego, właściciela marki LOTTO. Lotto Plus jest znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy za niewielką kwotę chcą mieć szansą na dodatkową wielką wygraną – dodał P. Kamiński.

totalizator.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

D.

15/09/2012

No brawo! Teraz to już nie ma mocnych: TS na pewno nikomu nie odda pozycji lidera rynku gier liczbowych w Polsce, na którym jest absolutnym monopolistą... :)
E-PLAY.PL