Odbierz FIFA 23 minutę po północy z zielonego automatu One Box by Allegro

Allegro przygotowało specjalną ofertę dla fanów e- sportu, którzy nie mogą doczekać się rozegrania pierwszego meczu w FIFA 23. Specjalna pula gier, z ofert oznaczonych etykietą “Nocna premiera”, trafi do zielonych automatów One Box jeszcze przed premierą 30 września i tylko w nich będzie do odbioru już minutę po północy. Przedsprzedaż kultowej gry na Allegro potrwa od 12 do 26 września.

Grę w wersji “pudełkowej” z darmową dostawą do zielonego One Box by Allegro można zamówić na stronie Nocnych Premier. Od momentu, gdy kurier umieści już przesyłkę w One Box, klient w Szczegółach zakupu zobaczy licznik odmierzający czas do premiery, a już minutę po północy będzie mógł odebrać ją zdalnie lub za pośrednictwem kodu odbioru.

Seria FIFA stała się legendą i nawet osoby, które nigdy nie interesowały się światem gier, na pewno zetknęły się z popularnymi rozgrywkami na wirtualnej murawie. Nie dziwi zatem ogromne zainteresowanie, nie tylko tym, co EA Sports przygotowało na kolejny sezon rozgrywek, ale także tym, by jak najszybciej rozegrać pierwszy mecz.

W najnowszej wersji uwagę przyciąga wprowadzona po raz pierwszy możliwość prowadzenia klubowych drużyn kobiecych i poświęcone im ligi oraz Puchar Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet w Australii i Nowej Zelandii. Łącznie w grze pojawi się ponad 19 tysięcy zawodników i zawodniczek, 100 stadionów, ponad 700 drużyn i 30 lig.

Fani serii FIFA, w jej nowej odsłonie odnajdą sporo dobrze znanych im elementów, takich jak udoskonalone animacje HyperMotion. FIFA 23 na Allegro dostępna będzie w wersjach na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.