Odszedł Andrzej Dąbrowski

Najczęściej czytane
Marek 15/10/2014

Ostatnia aktualizacja: 15 października 2014

Z przykrością zawiadamiam, że dzisiaj w godzinach porannych odszedł od nas po długiej chorobie Andrzej Dąbrowski – wieloletni Redaktor Naczelny Magazynu E-PLAY.

Był człowiekiem niesłychanie sumiennym, towarzyskim i zawsze odpowiedzialnym za wykonywanie swoich obowiązków.

Pracował w wielu redakcjach prasowych jak choćby Kurier Poranny, Kobieta i Życie, Wektory – piastując w nich głównie stanowisko Naczelnego Redaktora Technicznego.

Na produkcji i tworzeniu gazet znał się jak nikt inny, przeszedł przez wszystkie etapy tworzenia prasy, zawsze był także wielkim autorytetem dla młodszych dziennikarzy i redaktorów.

Jego dokładność i perfekcja dawała każdej redakcji mocne wsparcie i była synonimem dobrze stworzonego produktu – czy prasy codziennej czy miesięcznika.

To jego doświadczenie i umiejętności doprowadziły do wydania przez naszą redakcję trzech tytułów książkowych do dziś aktualnych i nadal czytanych.

Pozostawił po sobie Rodzinę – dzieci i żonę, oraz grono wypróbowanych długoletnich przyjaciół, do jakich i ja się zaliczam.

Nieuchronny koniec jest zawsze trudny do zaakceptowania, po Andrzeju pozostaje wspomnienie godnego i ciekawego życia jakiego było mu dane doświadczyć.

Spoczywaj Jędrek w spokoju.

Iwo Bulski

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL