Ogłoszono nominacje do Nagród Bukmacherskich 2021

Okiem eksperta
Iwo 14/01/2022

Ostatnia aktualizacja: 30 stycznia 2023

Eksperci branży zakładów bukmacherskich z portalu LegalniBukmacherzy.pl po raz kolejny przyznali nominacje do polskich „Nagród Bukmacherskich”. Statuetki za rok 2021 zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 25 stycznia w Warszawie. Najwięcej wyróżnień otrzymali branżowi liderzy – STS 12 nominacji, a Fortuna 10 szans na wygraną.

Tegoroczna gala „Nagród Bukmacherskich” ponownie odbędzie się w ramach uroczystego wydarzenia stacjonarnego, które będzie jednocześnie okazją do spotkania przedstawicieli legalnych w Polsce firm bukmacherskich. Jest to powrót do takiej konwencji, ponieważ poprzednia edycja odbyła się w formule online ze względu na ograniczenia związane z pandemią.

Do zmian doszło także w kategoriach nagród. Organizatorzy postanowili wyróżnić najlepsze oferty zakładów na najważniejsze sporty. Zamiast jednej kategorii „Najlepsza oferta”, pojawiły się nominacje za najlepszą ofertę na piłkę nożną, tenis, żużel, sporty walki, skoki narciarskie i esport. Nie zostanie przyznana natomiast nagroda dla najlepszego affiliate managera.

Organizatorzy uznali, że współpraca na linii bukmacher – partner afiliacyjny, to obecnie najczęściej praca zespołowa, która w większości firm profesjonalizuje się na tyle, że nie można wyróżnić tylko jednego zespołu lub managera.

Razem z ogłoszeniem nominacji wystartowało także głosowanie na nagrodę użytkowników. Na stronie z możliwością wyboru ulubionego bukmachera, można się także zapoznać z argumentacją wszystkich wyborów.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL