W Olsztynie i okolicach czystki w salonach gier

salon gier

Kilkadziesiąt automatów do gier i papierosy o łącznej wartości 600 tysięcy złotych zatrzymali podczas działań funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Patrol funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej pojawił się wczoraj w lokalach gdzie urządzane są gry hazardowe w Olsztynie, Olsztynku oraz Giżycku. W jednym z lokali w Olsztynie mundurowi zatrzymali 7 maszyn oraz dokumenty potwierdzające wypłatę pieniędzy pochodzących z nielegalnego hazardu. Dodatkowo w pozostałych miejscach natrafili na kolejnych 5 automatów. Łącznie wczoraj do magazynu Urzędu trafiło 12 maszyn do gier.

Funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w ciągu ostatnich 2 tygodni zatrzymali łącznie 50 automatów i ponad 200 paczek papierosów. Kontrole prowadzone były w lokalach, na bazarach, targowiskach i posesjach. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru to ponad 600 tys. złotych.

Źródło: Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie

O Autorze

6 odpowiedzi do “W Olsztynie i okolicach czystki w salonach gier

  1. aha i firma znana z Os juz puscila propagande z miesiac temu e mamy najlepsze papiery i wogole, macenie w glowach, dlaczego wiec robia dziwne umowy aby bronic wlascicieli, tego sie nie obroni, skoro cos jest legalne to dlaczego sie zamykac przed celna. mysle ze z panstwem nikt nie wygra,odwieszaja stare sprawy co prawda nic sie nie stanie bo sad najwyzszy jest jeszcze z PO ale jak sie wszystko obroci to sie wszyscy na piecie zawina.

  2. Jak czytam tych wszystkich ” znawców” to sie smiac chce 🙂 Wszystko będzie nadal działać pozmieniają się tylko umowy 🙂 pozdrawiam .

  3. Ale wy jesteście śmieszni. …wszystko będzie nadal się kręciło zmienia się tylko umowy 🙂 pozdrawiam znawców 🙂

      1. Moze i tez badziewie ale nie tak zmanipulowane ze 99% dla maszyny a 1 % dla tych co graja nie raz widzialem jak ludzie wkladali po 500zl i wiecej i maszyna nic nie dawala , a jak dala to najnizszy z mozliwych układów, te cale zamieszanie to wina nieuczciwych pseudo operatorów (pazerny dwa razy traci) , a teraz Państwo kase będzie golić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.