OlyBet oficjalnym partnerem NBA

Ze świata
Iwo 27/08/2020

Ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2020

OlyBet, marka zakładów sportowych OEG, dociera do tysięcy fanów NBA w regionie za pośrednictwem platform internetowych, punktów sprzedaży detalicznej i kasyn.

Olympic Entertainment Group AS (OEG) i National Basketball Association (NBA) ogłosiły zawarcie nowego wieloletniego partnerstwa, dzięki któremu jej flagowa marka bukmacherska OlyBet stanie się oficjalnym partnerem NBA w regionie.

Wyłączne partnerstwo obejmujące Estonię, Łotwę, Litwę i Słowację będzie promowane w ponad 100 kasynach i punktach sprzedaży detalicznej w regionie oraz w zasobach społecznościowych i cyfrowych OlyBet i NBA. OEG stanie się również partnerem prezentującym darmową platformę do gier NBA, NBA Pick’Em, która będzie zlokalizowana w regionie.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z OEG, liderem na rynku ośrodków gier w regionie. Harmonogram naszego partnerstwa jest idealny, biorąc pod uwagę wyjątkową okazję, w której mecze NBA będą odbywać się w najlepszym czasie w Europie każdego dnia na etapie rozstawiania w ramach wznowienia sezonu. Nasze partnerstwo zapewni OlyBet narzędzia do tworzenia najbardziej autentycznych wrażeń z zakładów na NBA w regionie, zapewniając fanom kolejny sposób na zaangażowanie się w NBA”.
 – powiedział Scott Kaufman-Ross, starszy wiceprezes, dyrektor działu Fantasy & Gaming, NBA.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z NBA w nadchodzących latach. Miłośnicy koszykówki na naszych rynkach będą teraz mieli więcej okazji do zaangażowania się w NBA poprzez mecze na żywo i lokalne wydarzenia, media społecznościowe i najlepsze doświadczenia bukmacherskie w Europie. Nieograniczona siła marki tego partnerstwa zmusza nas do bycia bardziej ambitnymi i bardziej innowacyjnymi niż kiedykolwiek wcześniej i nie mogę się doczekać, aby wnieść tę przyszłość do naszej połączonej bazy klientów i fanów”.
– powiedział Corey Plummer, prezes i dyrektor generalny Olympic Entertainment Group.

W ramach partnerstwa OEG będzie używać oficjalnej marki NBA w swoich stacjonarnych i cyfrowych ofertach zakładów sportowych w Estonii, Łotwie, Litwie i Słowacji.

OEG i NBA będą również współpracować nad najlepszymi w swojej klasie praktykami w celu ochrony integralności gier NBA.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL