Operator maltańskiej loterii krajowej uruchomił sprzedaż online

Intralot

INTRALOT ogłasza uruchomienie LotosXi w Maltco Lotteries, umożliwiając maltańskiemu operatorowi loterii prowadzenie sprzedaży losów w Internecie.

Zgodnie ze swoją strategią cyfrowej transformacji, Maltco Lotteries przenosi ulubione gry swoich graczy SUPER 5, LOTTO, Quaterno +, SUPERSTAR i Quick KENO na nowy, ekscytujący poziom dzięki LotosXi firmy INTRALOT, potężnemu rozwiązaniu dla cyfrowych loterii.

Gry są dostępne w Internecie od dziś 30 października 2020 r., co jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie społeczności graczy na Malcie na wielokanałową rozgrywkę, która łączy świat fizyczny i cyfrowy.

LotosXi umożliwia operatorom definiowanie i oferowanie abonamentów na każdą dostępną grę oraz zarządzanie jej zawartością, umożliwiając pełną lokalizację i parametryzację interfejsu użytkownika. Charakteryzujący się filozofią omnichannel i oferujący szeroką gamę innowacyjnych i wciągających gier, wraz z personalizacją doświadczenia gracza poprzez analizę danych, LotosXi tworzy wartość zarówno dla operatora, jak i gracza.

Nasze zasady projektowania koncentrują się na graczu. Wprowadzamy najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić bezproblemową rozgrywkę we wszystkich kanałach – powiedział dr Chris Dimitriadis, dyrektor generalny Grupy INTRALOT.

Gry są dostępne na stronie online.maltco.com i są oferowane na podstawie licencji Malta Gaming Authority zarejestrowanym użytkownikom w wieku 18 lat i starszym, którzy fizycznie przebywają tylko na Malcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *