Operatorzy spodziewają się wzrostu w zakładach e-sportowych na IEM Katowice

Luckbox powiedział, że pierwszy główny turniej CS: GO w tym roku tradycyjnie doprowadził do wzrostu liczby zakładów. Podczas gdy kibice nie będą wpuszczani na Spodek w Polsce z powodu trwających ograniczeń COVID-19, firma jest przekonana, że ​​powrót elitarnej rywalizacji po trudnym 2020 roku dla branży e-sportowej spowoduje zwiększone zainteresowanie wydarzeniem.

Oczekuje się, że IEM Katowice 2021 przyspieszy „znaczący wzrost” w zakładach na e-sporty, ponieważ we wtorek, 16 lutego, rozpocznie się pierwszy główny turniej CS: GO roku.

Operator zakładów e-sportowych Luckbox powiedział, że katowicki major tradycyjnie prowadzi do wzrostu liczby zakładów. Podczas gdy fani nie będą wpuszczani na Spodek w Polsce z powodu trwających ograniczeń COVID-19, firma jest przekonana, że ​​powrót elitarnych zawodów po trudnym 2020 roku dla branży e-sportowej spowoduje wzrost zainteresowania wydarzeniem o wartości 1 miliona dolarów. 24 z najlepszych na świecie drużyn CS: GO walczą o główną nagrodę w wysokości 400 000 $.

„Fani CS: GO byli głodni akcji przez większość ostatnich 12 miesięcy, a IEM Katowice zajmuje szczególne miejsce w ich sercach”

– powiedział Metodi Zaburtov, dyrektor działu bukmacherskiego w Luckbox, zgodnie z raportem Reutera.

„Dane z poprzednich lat pokazują nam, że dzięki IEM Katowice o tej porze roku nastąpił znaczny wzrost liczby zakładów CS: GO. Jest to w dużej mierze spowodowane jakością i popularnością zaangażowanych drużyn, głośnym charakterem wydarzenia i intensywnym charakterem zawodów – z tak wieloma meczami rozgrywanymi w ciągu dwóch tygodni.”

Najwyżej sklasyfikowany Astralis jest ulubieńcem Luckbox +310 przed wydarzeniem, a następnie Team Vitality (+380) i Heroic (+500) wśród 24-drużynowych pól.

„Szkoda, że ​​turniej jest online, ale fani e-sportu wykazali silną chęć do dalszego wspierania swoich ulubionych drużyn i próbowania wybierania zwycięzców w takich turniejach przez cały ostatni rok. Spodziewamy się, że w przypadku IEM Katowice będzie to jeszcze bardziej” – powiedział Zaburtov.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *