Opodatkowanie zakładów wzajemnych

Funkcjonujący system podatkowy nie zachęca użytkowników do korzystania ze stron licencjonowanych lokalnie. Gracze najprawdopodobniej będą nie tylko omijać blokady wciąż szukając lepszej oferty niż krajowa, ale także poszukiwać operatorów „nienamierzonych” przez polski rząd (np. licencjonowanych w Azji czy na Karaibach).

Wówczas będą dużo bardziej narażeni na negatywne konsekwencje gry niż korzystając ze stron renomowanych operatorów licencjonowanych w UE – zablokowanych na terytorium RP. Paradoksalnie, poziom ochrony graczy, który stanowi główny cel ustawy, zmniejszy się.

Infografika obrazującą różnice pomiędzy systemami opodatkowania zakładów wzajemnych w Polsce i Europie.

O Autorze

15 thoughts on “Opodatkowanie zakładów wzajemnych

 1. Witaj u mnie w mieście dzisiaj pojawi się automat istars i stoi sobie na stacji benzynowej. Z ciekawości wrzuciłem 5zl , różnica od automatu jest taka ze za każdym kręceniem bębnami trzeba odpowiedzieć na pytanie TAK/NIE, a poziom ich taki ze osoba nie umiej ca czytac by większość strzeliła.

  1. będzie stał do 1 kontroli gośc z mety dostanie 100 tys od sztuki potrzeba wyroku sądu ze nie podlega pod ustawę jaki to by nie był automat i wszystkie zapewnienia firm że są legalne nic nie znaczy dopóki firmy tego nie wygrają siedzimy na bombie która wybuchnie dobra umowa firmy biorą kary na siebie tak można w przeciwnym razie wynajem powierzchni jeszcze na stacji gość nie wie co robi

 2. czy istars da radę ? napisałem email o zabezpiecznia papiery z MF ale nawet nie odpisują na necie nie ma żadnych filmów z tą maszyną ktoś coś wie ?

 3. Nie martwcie się… Przed świętami dowiecie sie o nowym projekcie. Operatorzy i właściciele barów nie mylić z gralniami ktore wszystko zniszczyły – nie załamujcie się utratą pracy, tak jak pisałem wcześniej jest rozwiazanie…. nadchodzi era ZETY…

  1. To prawda, gralnie wszystko zniszczyły. Z resztą jakie to gralnie to były meliny z automatami. Same ćpuny, złodziejaszki, żule. Strach było o dzieci żeby nie trafiły na takich.
   Teraz można popitolić że i tak by się tak skończyło. Ale wy właściciele melin mieliście w tym największy udział. No ale pis i tak pewnie was pozamyka.

 4. Dla PiS prywatny przedsiębiorca zawsze był złodziejem tu się liczy tylko urzędnik i to z jak największymi możliwościami karania.Fakt czy PO czy PiS Rydzyka wszystko to to samo PO chce z Polaków zrobić muzułmanów a PiS przestępców. Jeszcze powinni wprowadzić zakaz posiadania gotówki.A mogli to unormowac tak jak za czasów SLD PSL mieli od każdego automatu 800zl do tego vat biznes się rozwijał ludzie mieli prace itd.

  1. Już jest zakaz posiadania gotówki. Wszystkie tranzakcje powyżej 15tysi, muszą być realizowane przelewem!

 5. Za chwile zablokują nam dostęp do youtube jeśli film nie dotyczy
  ojca wszystkich panów.
  Za 1,5 roku ani P…ńce ani Pany bo to jeden układ –
  Szkoda tylko niewinnych ludzi Z Kukiz 15

 6. ciekawe czy ekipie P…Any I… S…ny
  się to opłaca
  Wytykali Po …ńcom że nie słuchali Narodu.
  A tu :Frankowicze olani
  Gracze olani
  Szpitale olane
  No wszystko mają w pi ….
  A te 500+ zabiorą wam z nawiązką.
  Zrobią takie Państwo Policyjne że w 20 wieku takiego nie było !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.