Oryx z premierą w Czechach dzięki integracji Synot

Oryx Gaming zadebiutował w Czechach, ponieważ spółka zależna Bragg Gaming integruje swoje ekskluzywne treści związane z grami za pośrednictwem interaktywnej platformy Synot Group.

Wzmacniając swoją obecność w Europie Środkowej, wybór ekskluzywnych tytułów od studia Gamomat będzie dostępny za pośrednictwem Oryx Hub do Synot Tip Czech Republic. Ponadto różne treści z centrum zostały dodane i udostępnione markom operatorów internetowych w Serbii za pośrednictwem platformy omnichannel Synot Interactive.

Chris Looney, dyrektor handlowy w Bragg Gaming, wyjaśnił:

„Wprowadzenie naszych ekskluzywnych tytułów gier z czeskim certyfikatem za pośrednictwem platformy Synot Interactive dla graczy w Synot Tip Czech Republic stanowi kolejny kamień milowy w naszych nieustających wysiłkach na rzecz rozszerzenia liczby rynków, które obsługujemy na całym świecie. Oczekuje się, że sukces, jaki odnieśliśmy od początku 2021 r., zwiększając liczbę rynków, którymi się zajmujemy, zwiększy dynamikę naszego wzrostu, ponieważ pod koniec tego roku ma pojawić się więcej nowych rynków, w tym w Ameryce Północnej i Europie. Cieszymy się, że możemy wejść na rynek czeski obsługiwany przez Synot Tip, ponieważ jesteśmy przekonani, że wciągająca rozrywka, którą oferuje nasza zawartość, okaże się popularna wśród graczy”.

Od marca 2021 r. Oryx jest dostępny ze swoją zawartością na rynkach regulowanych, w tym w Szwajcarii, Niemczech, Grecji, Holandii i Wielkiej Brytanii, oprócz niedawnej premiery w Czechach.

Oryx stwierdził, że według H2 Gambling Capital, całkowity rynek dla sektora kasyn online w Czechach ma w tym roku wynieść około 500 milionów dolarów.

H2 Gambling Capital przewiduje, że łączny TAM kasyna online w 2022 r. dla sześciu krajów, w których Oryx wprowadził swoje treści od marca 2021 r., wyniesie około 9,5 mld USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.