Otwocka komenda zabezpiecza automaty

Już po raz kolejny w tym roku otwoccy policjanci, na co dzień zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą, ściśle współpracowali ze Służbą Celną. Celem działań pomiędzy warszawskim Urzędem Celnym II, a policjantami, jest rozpoznanie i zwalczenie na terenie powiatu otwockiego, przestępczości związanej z urządzaniem nielegalnych gier na automatach.

 

Gdy do policjantów z referatu do walki z przestępczością gospodarczą, dotarła informacja, że w kilku miejscach na terenie powiatu nadal dochodzi do łamania ustawy o grach losowych, podjęto działania operacyjne.

W ich wyniku policjanci i warszawscy celnicy dokonali kontroli miejsc, gdzie wstawione zostały automaty do gier losowych. Sprawdzono ich pochodzenie, legalność oraz zezwolenia.

Podczas tych działań, policjanci i celnicy ujawnili na terenie gminy Wiązowna miejsce, gdzie mimo braku wszelkich zezwoleń wstawione były urządzenia do gier.

W wyniku przeprowadzonych działań, w dniu wczorajszym policjanci i celnicy zabezpieczyli łącznie 5 automatów. Wobec właścicieli lokali, w których znajdowały się te urządzenia wszczęto już postępowanie karno- skarbowe.

Policjanci i celnicy zapowiadają dalsze kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Czytaj całość na: kppotwock.policja.waw.pl

O Autorze

1 odpowiedź do “Otwocka komenda zabezpiecza automaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.