Parimatch zostaje sponsorem na koszulce klubu z Rio de Janeiro!

Branżowy marketing Bukmacherzy
Wiktor Czerwiński 10/01/2023

Ostatnia aktualizacja: 6 maja 2024

Kilka dni temu bukmacher PariMatch został sponsorem brazylijskiego klubu Botafogo FR! Logo bukmachera trafiło na koszulki graczy.

Botafogo de Futebol e Regatas podpisało umowę partnerską z Parimatch i przez następne dwa lata logo bukmachera będzie widniało na strojach graczy. Umowa jest największą umową sponsorską klubu Campeonato Brasileiro Série A w jego 128-letniej historii.

W przypadku Parimatch umowa rozszerza jego portfolio sponsoringu, ponieważ Botafogo dołącza jako partner marki do takich angielskich gigantów jak Chelsea, Leicester City, Newcastle United i Aston Villa.

„Botafogo, najbardziej tradycyjny klub brazylijskiej piłki nożnej, przywraca teraz swoją obecność w światowym futbolu, współpracując z klubami Eagle Football na całym świecie i poprzez partnerstwa ze sponsorami, którzy mają wizję świata w synergii. „Cieszymy się, że jesteśmy klubem wybranym przez Parimatch, globalnego giganta bukmacherskiego, do rozszerzenia swojej działalności na Brazylię i Amerykę Południową. Nasi nowi partnerzy Parimatch wkrótce dowiedzą się, jak to jest być Wybrańcem”. – skomentował John Textor, prezes Eagle Football – holdingu, do którego należy Botafogo

Anton Rublievskyi, dyrektor generalny Parimatch International, zauważył:

„W Brazylii piłka nożna to nie tylko gra – to zjawisko kulturowe, które łączy ludzi. Łączy młodych i starych, kobiety i mężczyzn, bogatych i biednych, sprawiając, że krew szybciej płynie w ich żyłach, gdy oglądają lub grają w swoją ulubioną grę. Szukaliśmy drużyny, która podziela nasze wartości, ma bogatą historię, wiernych fanów i WIELKIE ambicje na przyszłość. Jesteśmy pewni, że znaleźliśmy WŁAŚCIWEGO – Botafogo. To dla nas wielki zaszczyt dołączyć do tego zespołu i wspólnie zdobywać nowe wyżyny! Rozpocznijmy nowy rok mocno i kontynuujmy wspieranie i rozwój branży sportowej w Brazylii”.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL