Paysafe zwiększa swoją obecność w Nowym Jorku

Paysafe rozszerzyło swoją obecność na rynku zakładów mobilnych w Nowym Jorku, nawiązując partnerstwo płatnicze z Resorts WorldBET.

Dostawca ułatwił dokonywanie płatności za wielu bukmacherów, odkąd Empire State wprowadził zakłady online w styczniu, a teraz jeszcze bardziej zwiększył swoją obecność w Nowym Jorku, umożliwiając graczom dokonywanie wpłat w Resorts WorldBET za pomocą karty debetowej.

Nowojorscy klienci aplikacji będą mogli również dokonać wpłaty za pomocą automatycznego przelewu do izby rozliczeniowej (ACH) ze swojego konta bankowego i odwrotnie, wszystkie wygrane zostaną wypłacone bezpośrednio na zarejestrowane konto bankowe.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować nowojorczykom najszybsze, najbardziej niezawodne i najbezpieczniejsze mobilne zakłady sportowe. Platforma Paysafe zapewnia najbardziej zaawansowane rozwiązanie do przetwarzania płatności i jesteśmy dumni, że mamy ich w naszym zespole”.

— powiedziała Darlene Monzo, dyrektor ds. marketingu w Genting America’s East, która zarządza Resorts World New York.

W przyszłości Paysafe i Resorts World będą starały się zintegrować alternatywne opcje płatności dostawcy, w tym jego portfel cyfrowy Skrill USA, rozwiązania Paysafecash i paysafecard.

Dzieje się tak również w kontekście ogólnego nacisku na szybsze i wydajniejsze opcje płatności dla graczy, co jest szczególnie ważne na wysoce konkurencyjnym rynku zakładów mobilnych w Nowym Jorku, gdzie operatorzy nieustannie szukają przewagi nad rywalami.

Zak Cutler, dyrektor generalny North America iGaming w Paysafe, skomentował korelację między płatnościami a pozyskiwaniem graczy.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Resorts WorldBET, najnowocześniejszą mobilną aplikacją bukmacherską Resorts World New York. Biorąc pod uwagę silną korelację między płatnościami a pozyskiwaniem graczy w amerykańskich bukmacherach, nie możemy się doczekać, aby pomóc Resorts WorldBET w zwiększeniu bazy klientów i przychodów w 2022 r. i później”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.