Płatności w kasynie online - karty, portfele elektroniczne i nie tylko

To może nie być dla Ciebie szokiem, ale spójrzmy na niektóre statystyki – do głównych zmartwień użytkowników kasyn online należą metody płatności i bezpieczeństwo transakcji finansowych. Oczywiście są one dla Ciebie interesujące, ponieważ tutaj jesteś, więc nie wahajmy się i przejdźmy do sedna – na tej stronie znajdziesz informacje o tym, jak wpłacać i wypłacać pieniądze z kasyn online przy użyciu różnych metod płatności. Dowiedz się, jakich kart i e-portfeli możesz używać, a także poznaj wszystkie szczegóły dotyczące przetwarzania wpłat i wypłat.

Korzystanie z kart kredytowych do wpłat w kasynie

Przejrzyj długą i szeroką ofertę kasyn online, a jedyną opcją płatności, którą znajdziesz w każdym z nich, są karty kredytowe. Są szeroko stosowane w Internecie, nie tylko w witrynach hazardowych, ze względu na ich elastyczność i wygodę, a jeśli już z nich korzystasz, z pewnością docenisz zasięg, dostępność i zero kłopotów, jakie zapewniają szczególnie, gdy w grę wchodzą kasyna z minimalnym depozytem. Dokonywanie depozytów w kasynie online jest prostym i prostym procesem, który trudno skomplikować.

Wszechobecne karty Visa i MasterCard to popularni gracze, których każdy chce przy stole. Zgodnie z dyrektywą UE w sprawie usług płatniczych firmy nie mogą dodawać żadnych dopłat do płatności za pomocą karty debetowej lub kredytowej, w tym American Express i powiązanych sposobów płatności, takich jak PayPal lub Apple Pay, więc możesz zobaczyć, dlaczego karty są preferowaną metodą wpłat i wypłat w kasynie .

Aby dowiedzieć się, jakich kart możesz używać, przewiń do stopki strony głównej witryny kasyna i poszukaj logo lub wyszukaj je w Regulaminie. Następnie po prostu przejdź do portfela w kasynie i wybierz opcję dokonania płatności. Po wypełnieniu wymaganych pól Twoja płatność powinna zostać natychmiast przetworzona, a Twoje środki będą dostępne, abyś mógł od razu rozpocząć grę. To takie proste. Musisz tylko pamiętać o różnych limitach wpłat i wypłat, które będą obowiązywały w kasynach.

Zapłać kartą Visa

Visa, pierwsza karta kredytowa, która ułatwia wszystkie zakupy online, nadal utrzymuje status najbardziej rozpowszechnionej metody płatności, w tym online. Dzięki sieci przetwarzania VisaNet, firma oferuje szybkie, bezpieczne i niezawodne płatności, wykorzystując ponad 500 zmiennych i parametrów wykrywania oszustw przed rozliczeniem transakcji. Jeśli generalnie nie sprzeciwiasz się dokonywaniu płatności za pomocą kart kredytowych, możesz mieć pewność, że Twoja karta Visa zostanie przyjęta do wpłat i wypłat w kasynach online.

MasterCard też się nada

Druga duża firma obsługująca karty kredytowe – MasterCard jest również uznawana za niezawodną i wygodną metodę wpłat i wypłat w większości kasyn online. Jeśli wybrałeś największego konkurenta Visa, będziesz mógł cieszyć się takim samym szybkim czasem przetwarzania wpłat i wysokimi limitami. Firma wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby każda transakcja była pewną, szybką i bezpieczną opcją płatności dla wszystkich zaangażowanych stron. Ich sześciostopniowy proces natychmiast łączy posiadacza karty i sprzedawcę, dzięki czemu wszystkie autoryzowane płatności są natychmiastowe.

Użyj swojej karty debetowej lub przedpłaconej, aby dokonać wpłaty

Jeśli masz obawy o maksymalne wykorzystanie karty kredytowej lub po prostu nie lubisz hazardu na kredyt, możesz doładować swoje konto przy użyciu szeregu kart debetowych lub przedpłaconych. Korzystanie z takiej metody płatności jest równie proste, jak płacenie kartą kredytową, a także równie szybkie i wygodne. Zyskasz nawet dodatkowe zabezpieczenie kodu PIN, a jeśli korzystasz z Visa, możesz skorzystać z opcji debetu na koncie. Karty debetowe, takie jak Visa, Maestro (wydawane przez tę samą firmę, co karta kredytowa MasterCard), Laser i Switch są akceptowane przez większość kasyn.

Inną opcją gry w ramach budżetu bez ryzyka, że ​​wydasz więcej, niż planowałeś, jest użycie karty przedpłaconej. Zasadniczo są one podobne do kart kredytowych, z tą różnicą, że kwota, jaką możesz wydać, jest ograniczona przez wpłatę dokonaną na kartę. Po wydaniu tej kwoty nie będziesz w stanie dokonać kolejnych płatności, co zapobiega nadmiernym wydatkom. Wiele kasyn online akceptuje wirtualne karty przedpłacone, możesz korzystać z Entropay lub PaySafeCard. Karty przedpłacone zapewniają anonimowość, jeśli chcesz zachować swoje dane w tajemnicy, ale kiedy wygrałeś i zastanawiasz się, jak wypłacić pieniądze z kasyna online, będziesz musiał wybrać inną metodę, aby otrzymać wygraną.

Aktualności

Szara strefa w branży hazardowej online przekroczyła 50% wartości rynku

Obroty wygenerowane w szarej strefie rynku hazardowego online w Polsce...

Trzech byłych dyrektorów Wirecard stanęło przed sądem w Niemczech

Trzech byłych dyrektorów Wirecard stanęło przed sądem w Niemczech w...

Sprawdź, ile będzie można zgarnąć w kumulacji Eurojackpot dnia 09.12.2022!

Eurojackpot to jedna z najbardziej rozpoznawalnych loterii w naszym kraju....

Zakłady sportowe w Kolorado zaliczają drugi najwyższy miesiąc w historii z wynikiem 526,6 mln USD

Zakłady sportowe w Kolorado zaliczają drugi najwyższy miesiąc w historii...

Rząd Makau wymaga teraz od pracowników kasyn wykonywania testów Covid-19 co dwa dni

Według doniesień lokalnych mediów, rząd Makau ponownie zaostrza ograniczenia związane...

Czwarta, najwyższa w historii gry Lotto padła w sobotę!

Miniona sobota była pod znakiem loterii Lotto. Jeden ze szczęśliwców...

RANKING BUKMACHERÓW Z POLSKĄ KONCESJĄ

STS STS
Fortuna 5 gwiazdek
Betclic 5 gwiazdek
PZBuk 3 gwiazdki
Go+Bet 5 gwiazdek
betX 5 gwiazdek
Totolotek 5 gwiazdek
forBET 4 gwiazdki

O Autorze