Playson rozwija się dzięki partnerstwu OlyBet

Playson, szybko rozwijający się dostawca rozrywki cyfrowej, zgodził się dostarczyć swoją popularną kolekcję gier kasynowych wiodącemu operatorowi bałtyckiemu, OlyBet.

W ramach najnowszego partnerstwa Playson zintegruje swoje ulubione gry z estońską i łotewską witryną internetową OlyBet, dając lokalnym graczom dostęp do ekscytujących tytułów Fruit Megaways™, Burning Wins x2 i Wolf Power Megaways™.

Transakcja pozwala Playsonowi rozszerzyć swoją pozycję zarówno na rynku łotewskim, jak i estońskim, zapewniając firmie szerszy zasięg graczy w regionie bałtyckim i zwiększając jej ogólną pozycję w Europie.

Ta integracja na wielu rynkach pozwala Playson z łatwością realizować cele związane z szybką ekspansją, jak podkreślono w ogłoszeniu nowej tożsamości marki firmy.

Blanka Homor, dyrektor sprzedaży w Playson, powiedziała:

„Cieszymy się, że osiągnęliśmy porozumienie z OlyBet, dzięki czemu możemy dostarczać nasze wysokiej jakości treści z kasyna cyfrowego większej liczbie graczy na Łotwie i w Estonii. W ramach naszej odświeżonej tożsamości marki, która obejmuje ponowne skupienie się na rozszerzaniu naszej obecności w Europie, rozwój na dwóch rynkach z jednej transakcji jest przyjemnym i ważnym rezultatem”.

Tomas Graham, Chief Performance Officer w OlyBet, dodał:

„Cieszymy się, że możemy zaoferować niesamowite gry Playson w ramach naszej oferty produktów, ich ekscytujące tytuły gwarantują godziny zabawy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.