Playson zgodził się na zasilenie Inbet innowacyjnymi automatami

Playson, wiodący twórca najnowocześniejszych gier wrzutowych, podpisał umowę z bułgarskim operatorem Inbet. Zgodnie z umową, dostawca dostarczy Inbet zbiór przebojowych tytułów automatów.

Playson dostarczy gry do Inbet

Inbet otrzyma jedne z najlepszych gier cyfrowych Playson, w tym Divine Dragon: Hold and Win, Stars & Fruits: Double Hit i Wolf Power: Hold and Win. Ponadto Playson zapewni operatorowi niektóre ze swoich najnowszych i najbardziej innowacyjnych funkcji. Obejmuje to słynną mechanikę „podwójnego uderzenia”, która pozwala graczom obracać się na dwóch polach gry jednocześnie. Podwójne trafienie gwarantuje wygraną, gdy na obu polach pojawią się rozpraszacze, co czyni go szczególnie lukratywnym dla graczy.

Umowa została zawarta przed uruchomieniem Inbet online. Firma prowadzi obecnie wiele kasyn w Bułgarii, ale jeszcze nie wkroczyła na rynek online.

Umowa z Inbet wzmacnia przyczółek Playsona w Europie Wschodniej – regionie, w którym ma już znaczącą obecność. Dostawca współpracuje już z wieloma europejskimi operatorami i nie może się doczekać jeszcze większego rozszerzenia swoich wpływów.

Playson z przyjemnością rozszerza swój zasięg

Blanka Homor, dyrektor sprzedaży Playson, skomentowała umowę z Inbet. Pochwaliła bułgarską firmę jako szybko i stabilnie rozwijającą się. Z tego powodu Homor uważa, że ​​umowa z Inbet to „fantastyczny krok” dla Playsona. Homor podkreśliła, że zaawansowane technologicznie tytuły Playsona są lubiane przez graczy z Europy Środkowo-Wschodniej. Ma nadzieję, że użytkownicy Inbet polubią je równie mocno.

Homor powiedziała, że zespół Playsona nie może się doczekać udziału w ekscytujących nowych projektach. Firma planuje dalszą ekspansję w Europie Środkowo-Wschodniej i pozyskiwanie odbiorców w regionie i poza nim.

Gry dewelopera nadal trafiają na nowe rynki

Zgodnie ze swoim słowem, Playson kontynuuje ekspansję w Europie i poza nią. W ramach jednej z ostatnich transakcji firma rozszerzyła swoją obecność w Afryce dzięki partnerstwu z lokalnym operatorem Kiron Interactive. Mniej więcej miesiąc temu firma podwoiła wysiłki w krajach bałtyckich, zgadzając się na zasilanie OlyBet. Dzięki temu partnerstwu studio mogło wypuścić swoje tytuły w Estonii i na Łotwie.

Jako lider w tworzeniu gier, Playson rozumie, jak ważne jest posiadanie silnego i niezawodnego zespołu. Z tego powodu ostatnio wzmocnił swój zespół kierowniczy o nowych pracowników. W kwietniu na stanowisko dyrektora ds. operacyjnych awansował wieloletni pracownik Wsiewołod Łapin. Trzy tygodnie temu firma wyznaczyła Nikolaya Illiustrova na stanowisko szefa gier. Niedługo potem Gambling News przeprowadził wywiad z Illiustrowem na temat jego najbliższych planów w firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.