Playtech dodaje zawartość PokerMatch do swojej sieci iPoker

Ostatnia aktualizacja: 2 stycznia 2023

Dostawca pokojów pokerowych online PokerMatch, ogłosił nawiązanie współpracy z Playtech, dodając swoje treści do sieci iPoker tego ostatniego. Playtech twierdzi, że zawartość PokerMatch pomoże mu rozwijać się na regulowanych rynkach na całym świecie.

Sieć iPoker Playtech oferuje pulę płynności, wspieraną przez oprogramowanie i usługi zaprojektowane tak, aby spełniać wymogi regulacyjne w wielu jurysdykcjach.

CEO PokerMatch, Ruslan Bangert, powiedział:

„Na PokerMatch jesteśmy zainspirowani i podekscytowani tym, że możemy być częścią kultowej sieci iPoker. Współpraca z tak ugruntowaną marką jak Playtech bez wątpienia stanie się jednym z najważniejszych osiągnięć naszej firmy. PokerMatch ma dopiero sześć lat i jesteśmy zachwyceni rozwojem i sukcesami, które osiągnęliśmy w tak krótkim czasie – a ta współpraca z Playtech stanowi ważny kamień milowy w tym rozwoju. Podziękowania należą się całemu zespołowi. Życzę powodzenia naszemu nowemu sojuszowi. i dzięki naszym kolegom z Playtech za łatwą, szybką i profesjonalną komunikację”.

O umowie wiceprezes Playtech Marat Koss dodał:

„Cieszymy się, że możemy powitać PokerMatch w sieci iPoker. W ciągu zaledwie sześciu lat PokerMatch znacząco rozwinął i rozszerzył swoją działalność, aby stać się głównym graczem w Europie Wschodniej – potencjalnie kluczowym regionie dla rozwoju całej branży. Nie możemy się doczekać długiej i udanej współpracy z PokerMatch, ponieważ dostawca nadal się rozwija i ustanawia nowe rekordy”.

PokerMatch z siedzibą w Europie Wschodniej potwierdził swoje zaangażowanie w rozwój swojej oferty i oferowanie graczom większych gwarancji w turniejach i seriach pokerowych.

O Playtech
Założona w 1999 roku i notowana na rynku głównym Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (ING), firma jest liderem w branży gier i handlu finansowego, zatrudniając około 6600 pracowników w 26 krajach.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL