Playtech podpisuje umowę z Novomatic

Systemy kiosków z zakładami sportowymi Playtech zostaną zainstalowane w kioskach do zakładów sportowych Novomatic ActionBook.

USA – Firma Playtech, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do gier hazardowych, podpisała umowę o współpracy na zasadzie niewyłączności z dostawcą wideo loterii (VGT), firmą Novomatic, będącą częścią Novomatic Americas.

W ramach umowy systemy kiosków bukmacherskich Playtech zostaną zainstalowane w kioskach zakładów sportowych Novomatic ActionBook w całych Stanach Zjednoczonych.

Obie firmy będą również wspólnie sprzedawać mobilne zakłady sportowe Playtech i oprogramowanie do zarządzania kontami graczy (PAM) klientom z USA.

Dyrektor zarządzający Playtech w USA, Jonathan Doubilet, powiedział:

„Ta połączona usługa zapewni najlepsze w swojej klasie doświadczenie i jest kolejnym przykładem zdolności Playtech do współpracy z wiodącymi firmami i wykorzystania swojej skali na szybko rozwijającym się rynku amerykańskim”.

Firma zajmująca się oprogramowaniem hazardowym z siedzibą na Wyspie Man niedawno wyznaczyła Briana Mattingleya na prezesa niewykonawczego, ze skutkiem od 1 czerwca.

Prezes i szef  Novomatic Americas, Rick Meitzler, powiedział:

„Jesteśmy przekonani, że sprawdzone doświadczenie Playtech w zakładach sportowych na wielu rynkach regulowanych jeszcze bardziej umocni status Novomatic ActionBook jako najpopularniejszego kiosku z zakładami sportowymi na rynku amerykańskim”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *