Playtech uruchamia swój „największy rozwój live studio” wraz z bet365

Inwestycje i umowy
Iwo 24/01/2022

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

Dostawca technologii hazardowych Playtech, we współpracy z długoterminowym partnerem bet365, uruchomił coś, co określa jako „rozwój studia na największą skalę” w swojej 22-letniej historii.

Rozwój obejmuje dwa indywidualne studia z 12 siedmioosobowymi stołami do blackjacka, dwiema klasycznymi ruletką z jednym zerem, trzema bakaratami i dwoma stołami do blackjacka ze wszystkimi zakładami.

Kevin Kilminster, szef działu innowacji kasyn na żywo w Playtech, powiedział:

„Jesteśmy niezwykle dumni, że bet365 zdecydowało się na współpracę z Playtech, aby tworzyć nowe i angażujące treści dla swoich klientów. Fantastycznie jest widzieć, jak jeden z naszych najbardziej prestiżowych partnerów korzysta z okazji do tworzenia treści na zamówienie i wykorzystuje ogromną wiedzę i doświadczenie, jakie ma do zaoferowania zespół Playtech Live”.

Oprócz stołów nowe studia prowadzą ekskluzywną ruletkę z mnożnikiem o nazwie Super Spin Roulette, która została stworzona w ramach współpracy partnerskiej z bet365. Gracze doświadczą losowego mnożnika ujawnionego podczas każdego spinu.

Kilminster powiedział:

„Super Spin Roulette jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju, a rozgrywka jest bardzo ekscytująca. Oba nowe studia są zaprojektowane w niesamowitym standardzie, co jest świadectwem skali i innowacyjności Playtech, jeśli chodzi o wspieranie naszych partnerów. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej silnej i udanej współpracy z tym światowej klasy operatorem”.

Założona w 1999 roku firma Playtech ma zostać przejęta przez australijskiego Aristocrat za 2,7 miliarda funtów. Jednak potencjalny oferent, JKO Play, kierowany przez byłego właściciela zespołu F1, Eddiego Jordana, przedłużył termin do 26 stycznia na złożenie konkurencyjnej oferty dla firmy.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL