Playtech wprowadza Mega Fire Blaze Roulette do William Hill

Playtech z dumą zaznacza nowy rozdział w swojej długoterminowej współpracy z William Hill, wprowadzając na rynek dedykowany stół Vegas, Mega Fire Blaze Roulette Live.

Ten nowy, nowatorski teleturniej daje graczom William Hill możliwość przeżycia emocji związanych z oryginalną, dobrze znaną i lubianą grą w wyjątkowej scenerii ich dedykowanego studia w Rydze.

Jest to nie tylko punkt zwrotny dla William Hill i Playtech, ale także pozwala graczom William Hill na otrzymanie ekskluzywnych nagród za pośrednictwem bonusów w czasie rzeczywistym Playtech i narzędzi interakcji z graczami.

Mega Fire Blaze Roulette Live to jedna z najpopularniejszych gier „ruletka z niespodzianką” z krupierem na żywo, która zdobywa nagrody odkąd pojawiła się w lobby na żywo. Bonusy w tej grze są uruchamiane losowo, dzięki czemu nie stracisz uwagi za każdym razem, gdy kulka się obróci. Jednak runda bonusowa Mega Fire Blaze Roulette Live jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ działa z czymś więcej niż zwykłym mnożnikiem.

Playtech Mega Fire Blaze Roulette Live współpracuje z profesjonalnymi krupierami, którzy upewniają się, że czujesz się mile widziany i komfortowy, ponieważ są wysoce wykwalifikowani i bardzo towarzyski. Aby rozpocząć, będziesz potrzebować konta i środków. Ponieważ gry kasynowe na żywo nie działają w trybach demo, będziesz potrzebować prawdziwych pieniędzy, aby postawić pierwszy zakład.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz trochę praktyki, zawsze możesz zdecydować się dołączyć do stołu i obstawiać z minimalnymi stawkami. W ten sposób zawsze możesz przeskalować swoje zakłady, jeśli poczujesz się lepiej przygotowany. Następnie możesz łatwo znaleźć grę, przechodząc do lobby krupiera na żywo w kasynie.

Po kliknięciu logo gry, zostanie ono załadowane i będziesz gotowy, aby postawić swój pierwszy zakład na prawdziwe pieniądze na Live Playtech Mega Fire Blaze Roulette Live.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.