Playtech wprowadza nowy automat Rubik’s® Cube

Playtech, wiodąca na świecie firma zajmująca się technologiami hazardowymi, wprowadziła na rynek nowy automat oparty na jednej z najbardziej kultowych gier logicznych na świecie, Rubik’s® Cube w limitowanej ekskluzywnej wersji Buzz Bingo.

Wprowadzając nowy zwrot do ulubionego w stylu retro, Rubik’s® Cube oferuje niesamowitą grafikę 3D i fascynującą mechanikę Sticky Wilds – a także wbudowany modyfikator, który odblokowuje sześć różnych trybów darmowych gier, w tym możliwość wyboru zmienności .

Opierając się na temacie puzzli gry, Buzz Bingo wspiera okres wyłączności dzięki specjalnie zaprojektowanej minigrze, przywołującej styl retro marki Rubik’s® i ożywiającej ją dla nowego pokolenia graczy.

James Frendo, dyrektor kasyna w Playtech, komentuje:

„Niektóre marki i motywy są naprawdę ponadczasowe, a niewiele bardziej niż kultowa kostka Rubik’s®. Ta legendarna łamigłówka fascynuje graczy na całym świecie od ponad 40 lat, więc przenoszenie ducha kostki do zupełnie nowej gry wrzutowej jest bardzo ekscytujące. Dzięki naszej technologii modyfikatorów gier operatorzy mogą odblokować sześć różnych darmowych trybów gry, co czyni to prawdziwie innowacyjną odmianą klasyki ”.

David Evans, dyrektor ds. Operacji cyfrowych w Buzz Bingo, dodaje:

„Miliony ludzi na całym świecie dorastały dzięki Rubik’s® Cube, więc w związku z naszą ekskluzywną premierą nowego automatu naprawdę chcieliśmy uchwycić ducha tego, co musi być najbardziej znaną układanką planeta. Nasza specjalnie zaprojektowana minigra daje posmak zarówno klasycznej marki, jak i nowego automatu. Jesteśmy przekonani, że gracze pokochają oba sposoby gry ”.

Christoph Bettin, dyrektor generalny Rubik’s®, dodaje:

„Bardzo blisko współpracowaliśmy z Playtech, aby ożywić legendarną kostkę Rubik’s® w tej nowej grze na automacie i jesteśmy zachwyceni wynikami. Innowacja jest tym, co przyciąga fanów puzzli do naszej marki od ponad 40 lat, więc fantastycznie jest widzieć, jak ten duch przenika przez slot Rubik’s® Cube ”.

Gra slotowa Rubik’s® Cube jest już dostępna w całej sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *