Playtech wprowadza projekt jednego portfela z Buzz Bingo

Playtech pogłębił współpracę z Buzz Bingo dzięki nowej integracji portfela. Oparte na platformie rozwiązania do zarządzania informacjami (IMS) firmy Playtech, pojedyncza instancja portfela połączy teraz całą działalność handlową i internetową Buzz Bingo.

Stanowi to kulminację długoterminowego projektu, powiedział Playtech, wspierając jego „JEDNĄ wizję”.

Marat Koss, wiceprezes firmy Playtech ds. gier interaktywnych, powiedział:

„To kamień milowy dla Buzz Bingo i Playtech oraz naszej długoterminowej współpracy. Niesamowita ilość pracy została włożona w osiągnięcie bezproblemowej łączności z jednym portfelem we wszystkich operacjach detalicznych i internetowych, zarówno ze strony naszego zespołu, jak i wszystkich w Buzz Bingo. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy być częścią zapewniania ulepszonych wrażeń graczom w każdym klubie Buzz i Buzz Bingo online”.

Nowy portfel pozwoli klientom grać w bingo, automaty lub inne gry za pomocą jednego konta. Środki można wpłacać online i wykorzystywać w fizycznym klubie lub odwrotnie, zdeponować w lokalizacji detalicznej i wykorzystać do gry online. Podobnie wygrane klientów można wypłacić osobiście w dowolnym miejscu Buzz.

Nowy portfel ułatwia również wielokanałowe działania związane z zarządzaniem relacjami z klientami (CRM) przy użyciu zestawu narzędzi Playtech Engagement Center

„Playtech był ważnym partnerem w podróży Buzz Bingo od pierwszego dnia, a osiągnięcie jednej instancji portfela w całej naszej sieci handlowej i obecności w Internecie jest nie do przecenienia. W obliczu bardzo trudnych czasów z długoterminowymi zamknięciami klubów podczas pandemii Covid-19, nasze partnerstwo stworzyło coś naprawdę przełomowego”

– dodał David Evans, dyrektor ds. operacji cyfrowych w Buzz Bingo

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.