Playtech wzmacnia partnerstwo w Banijay

Playtech wzmocnił swoją współpracę z Banijay Brands po przyznaniu wyłącznych praw do marki The Million Dollar Drop w USA i zachowaniu praw do Deal or No Deal Bingo przez kolejne pięć lat.

Zgodnie z nową umową, Playtech otrzymał wyłączne prawa do marki The Million Dollar Drop, znanej na całym świecie jako The Money Drop, w USA, uzupełniając strategię dotyczącą treści markowych Playtech, aby zapewnić najbardziej wciągającą rozrywkę na rynku.

Umowa jest następstwem niedawnego uruchomienia dwóch najnowocześniejszych kasyn na żywo Playtech, jednego w Michigan i jednego w New Jersey.

Money Drop Live to jeden z najlepszych programów gier na żywo w Playtech Live, który oferuje ekscytujący i wciągający format, który jest połączony z rozpoznawalną i lubianą na całym świecie marką.

Marka Money Drop będzie również wykorzystywana w pionie bingo Playtech na istniejących rynkach Playtech Bingo w nadchodzących miesiącach. Playtech zachował również wyłączne prawa do marki Deal or No Deal Bingo na kolejne pięć lat.

Jeden z najbardziej udanych formatów teleturniejów XXI wieku, Deal or No Deal, okazał się wielkim hitem jako marka bingo, a ekskluzywny pokój Deal or No Deal Bingo firmy Playtech jest jednym z długoterminowych najlepszych graczy firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.