Pobudzenie rynku AWP w Hiszpanii

Automaty
Bartosz 10/02/2014

Ostatnia aktualizacja: 10 lutego 2014

Hiszpański rynek AWP kurczy się w ostatnich latach z powodu ograniczeń wydatków konsumentów. W ostatnim czasie pojawiło się na nim jednak ożywienie. Czy  ten sektor gospodarki ma przyszłość?

Hiszpania

W trzecim kwartale zeszłego roku Hiszpania wyszła z recesji gospodarczej, a wielu analityków przewidziało możliwy wniosek o dofinansowanie od innych członków UE.

Są oznaki, iż podczas gdy niektórzy z jej sąsiadów grają na zwłokę, Hiszpania w rzeczywistości zaczyna wyciągać się  ze swoich kłopotów finansowych. Produkcja wzrasta, tak samo jak eksport i inwestycje zagraniczne. Mamy nadzieję, że złagodzenie inflacji pomoże zwiększyć zaufanie konsumentów i wydatki w najbliższych miesiącach, co wspomoże ożywienie kraju.

Ponadto przywrócenie zaufania konsumentów, które jest bez wątpienia związane ze stopą bezrobocia, która oscylowała od jakiegoś czasu wokół 25%, może przynieść impuls pobudzający sektor branży rozrywkowej. Raport na temat postrzegania przez Hiszpanów gier losowych przeprowadzono na początku tego roku przez Universidad Carlos III de Madrid we współpracy z Fundacją Codere oraz Centrum Studiów Kontroli Hazardu i Legislacji.

Źródło: intergameonline.com

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL