Pod Toruniem padła wysoka wygrana w grze Lotto

Totalizator Sportowy informuje o wygranej w grze LOTTO w podtoruńskim Obrowie. Szczęśliwiec wybrał odpowiednie liczby w „Mini Lotto”.

To pierwsza wysoko wygrana rejestrowana w statystykach gier Lotto w tym miejscu. W Obrowie w punkcie przy Alei Lipowej 6 jeden ze szczęśliwców zgarnął sporą „kasę”. Gracz trafnie wytypował wszystkie pięć liczb w „Mini Lotto” i zdobył 149 778, 90 zł. Wygrywającymi liczbami okazały się: 14, 16, 22, 32, 33. Dokładnie taką samą kwotę otrzyma jedna z osób, która wybrała te same liczby w punkcie w Radzyniu Podlaskim.

Warto jednak dodać, że od wygranej zostanie potrącone 10 proc. podatku dochodowego. Żeby odebrać nagrodę zwycięzca musi w ciągu dwóch najbliższych miesięcy zgłosić się w jednym z siedemnastu regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w Polsce.

Przypomnijmy, największa wygrana w naszym mieście w historii gier LOTTO padła w 2015 roku. 11 dnia kwietnia szczęśliwiec wysłał los w kolekturze przy ul. Grudziądzkiej, nieopodal hotelu „Filmar” i wygrał dokładnie 13 219 619 złotych i 50 groszy.

Źródło: ototorun.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.