Poker wrócił na antenę Eurosportu

Na kanale Eurosport ruszyła seria 30 transmisji z największych turniejów pokerowych 8 sezonu European Poker Tour.

Od 13 września co tydzień o godz. 23.00 emitowane będą programy prezentujące zmagania przy stołach pokerowych od Barcelony, przez Londyn aż po Monte Carlo. 9 odcinków poświęconych będzie rozgrywkom PokerStars Caribbean Adventure, odbywającym się co roku na rajskich Bahamach.

Serię zakończy retransmisja z wielkiego finału w Monte Carlo Bay Hotel oraz turnieju mistrzów – Champion of Champions, w którym udział wzięli wszyscy poprzedni zwycięzcy Turniejów Głównych EPT. Na szali leżał wówczas paszport na 9. sezon serii. Zwycięzcą został mistrz EPT6 Warszawa – Christophe Benzimra z Francji, dzięki czemu zapewnił sobie wstęp na wszystkie turnieje kolejnego sezonu. Jego spektakularne zwycięstwo będzie można obejrzeć 4 kwietnia 2013 r.

Wszystkie programy opatrzone będą fachowym komentarzem Marka Kalety, komentatora Eurosportu oraz ekspertów pokerowych Pawła Majewskiego i Grzegorza Mikielewicza. Cześć odcinków skomentuje specjalnie dla Eurosportu Marcin Horecki, jeden z najlepszych polskich pokerzystów i członek Teamu PokerStars Pro, który osobiście brał udział w większości turniejów rozgrywanych w ramach 8 sezonu EPT.

PokerStars.com European Poker Tour to największy cykl turniejów pokerowych na świecie. Odbywają się one w całej Europie w takich miastach jak: Barcelona, Deauville, Tallin, Praga, San Remo i Madryt, a od ubiegłego roku także w Loutraki w Grecji. W Polsce EPT zagościło po raz ostatni w 2008 r., kiedy w warszawskim hotelu Hyatt ponad 400 pokerzystów z całego świata walczyło w blasku fleszy o pulę wartą 8 000 000 zł.

źródło: Grayling

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.