PokerStars i Full Tilt z licencją w UK

Poker
Marek 01/04/2015

Ostatnia aktualizacja: 1 kwietnia 2015

PokerStars i Full Tilt został oficjalnie zaakceptowane przez Brytyjską Komisję Hazardową (UK Gambling Commission – UKGC) i mają teraz pełne prawo oferować swoje usługi graczom w Wielkiej Brytanii.

Wcześniej te dwa poker roomy działały na tymczasowej licencji. Teraz zostały sprawdzone przez władze i przeszły wszelkie testy stabilności finansowej, odpowiedzialności, struktury korporacji i legalności działań.

Eric Hollreiser – szef Komunikacji w Amaya, oświadczył po decyzji UKGC, że „firma jest bardzo szczęśliwa, że otrzymała licencję na tak dużym i rozwijającym się rynku”.

Hollreiser zdradził także, że firma będzie teraz mocno inwestować na brytyjskim rynku, nie tylko w pokera, ale także w kasyno online i zakłady bukmacherskie.

„Będziemy budować na pozycji PokerStars jako lidera rynku pokerowego, żeby zostać także liderem w kasynach i zakładach sportowych” – dodał, podkreślając również, że licencja UKGC jest dowodem na to, że Amaya wyznacza najwyższe standardy jeśli chodzi o bezpieczeństwo i ochronę graczy.

Źródło: pl.pokernews.com

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL