Polacy grają w finałach mistrzostw świata!

piłka plażowa

Po raz drugi w historii reprezentacja Polski wystąpi w mistrzostwach świata w piłce plażowej. W imprezie odbywającej się na Bahamach rywalami biało-czerwonych w grupie będą drużyny narodowe Japonii, Brazylii i Tahiti.

Turniej rozpoczął się w czwartek, ale nasza reprezentacja swoje pierwsze spotkanie rozegra z Japonią w piątek. W nocy z niedzieli na poniedziałek Polacy zmierzą się z Brazylią, a we wtorek z wicemistrzami sprzed dwóch lat – zawodnikami Tahiti.

Biało-czerwoni awans wywalczyli w ubiegłym roku we włoskim Jesolo, zostawiając w pokonanym polu m.in. drużyny Rosji czy Ukrainy. Najlepszym graczem zawodów wybrano Bogusława Saganowskiego, który wziął udział także w pierwszych MŚ z udziałem Polaków – w 2006 roku w Brazylii.

Specjalnie na tą okazję firma ForBET stworzyły szeroką ofertę zakładów. Gracze mogą obstawiać ilość bramek strzelonych przez poszczególnych reprezentantów Polski, sumę zdobytych goli czy wyniki poszczególnych spotkań. Obecnie na zwycięstwo Polaków w dzisiejszym spotkaniu z Japonią kurs wynosi 2.15. Znawców dyscypliny z pewnością nie zaskoczą również stawki na indywidualne występy Bogusława Saganowskiego, który jest najbardziej utytułowanym graczem piłki plażowej w Polsce. Kurs na zdobycie przez niego 3 lub więcej goli wynosi obecnie 2.38.

Więcej czytaj na: e-playbet.com

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.